Батько викрав свою доньку через сім років після смерті дружини

Наразі дівчинка хворіє на хронічний коліт, плоскостопість, ожиріння - ще далеко не всі дорослі хвороби цієї дитини.

Упродовж трьох місяців міліція шукає батька, який вкрав власну доньку. Кореспонденти ТСН знайшли його.

Після смерті мами, чимало років дитиною опікувалась лише бабуся.

Раніше батько покинув хвору дружину і влаштовував життя у столиці, бачились раз чи двічі на рік.

Після затяжної хвороби мама померла. Сім років маленьку Оксану виховувала бабуся. Та якось у травні законний батько забрав дівчинку зі школи - і відтоді її ніхто не бачив.

Наразі дівчинка хворіє на хронічний коліт, плоскостопість, ожиріння - ще далеко не всі дорослі хвороби цієї дитини.

Родичі турбуються, чи доглянута дівчинка - адже батько-військовий постійно на роботі, а доньку, припускає бабуся, забрав не тому, що скучив.

За словами бабусі Надії Могильницької, батько в присутності адвоката сказав, що на сьогодні йому держава наймає однокімнатну квартиру. Там він живе з братом. А якщо у нього буде дитина, то він отримає більшу квартиру більшої площі.

Бабуся показує ухвалу суду – батько має терміново повернути Оксану їй, до вирішення питання по суті. Але офіцер прикордонної служби переховується, на роботі місця його проживання також не повідомляють.

Де зараз дитина встановити правоохоронні органи не можуть. Систематично Андрій Мосійчук, який є батьком дитини, відмовляється і повернути дитину і навіть повідомити де вона.

Корреспондентам ТСН вдалося зв'язатися з батьком телефоном. Запевняє - усі звинувачення безпідставні. Доньку не викрадав, на житло чекає, як усі його колеги. Головне, переконує - Оксана здорова.

Андрій Мосійчук – батько дитини телефоном повідомив: "Вона себе прекрасно почуває вона здорова вже всі зробили обстеження всі як тільки можна було. Зараз проводять внутрішнє розслідування по тим довідкам, що бабця дала липовим, нема в неї таких хвороб і не було і не буде".

Батько у журналістам відмовив у зустрічі з дочкою, а Хмельницькі лікарі дивуються, як у Києві за три місяці вилікували хвору з дитинства Оксану. І закликають правоохоронців таки повернути дівчинку у Хмельницький, аби не було пізно.

Детальніше дивіться у сюжеті ТСН:

 

Читайте також:

Не бажаючи йти до церкви, 7-річний хлопчик викрав автомобіль

Мешканець С.-Петербурга викрав і тричі зґвалтував співробітницю АЗС

Мати і піврічна дитина залишилися живі після падіння з восьмого поверху

На Дніпропетровщині батько учня побив завуча трубою

ВідеоБатько вкрав доньку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: