Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Батько заарештованого мера Вишгорода приніс відкладені на похорон гроші на заставу сина

Мешканці містечка під Києвом на центральній площі влаштували збір коштів.

Сьогодні на екстренне засідання зібралися депутати Вишгорода, аби ухвалити звернення до президента України, йдеться в ТСН.12.00.

У суботу Печерський суд столиці обрав Олексію Момоту запобіжний захід - два місяці тримання під вартою з можливістю вийти під заставу у 5 мільйонів гривень.

Депутати одностайно, без жодного голосу проти, ухвалили звернення до президента і до Генпрокуратури. У першому пункті депутати просять Петра Порошенка особисто проконтролювати хід слідства. Другим пунктом просять ГПУ, окрім контролю, ще й змінити міру запобіжного заходу, на таку, що не пов'язана з триманням під вартою. А третій пункт – це вимога звернутися до Київської обласної ради з проханням зібрати позачергове засідання, на яке запросити прокурора Київської області. Адже депутати вважають, що він порушив презумпцію невинуватості, коли назвав мера хабарником ще до закінчення слідства. Відтак вони вимагатимуть його звільнення.

Паралельно до засідання у місті почала діяти акцію зі збору потрібних коштів на заставу меру.

По гривні, дві, п'ятдесят і навіть 200 кидали прості містяни у прозору скриньку. Один з чоловіків приніс кілька купюр по 500. Пояснює - збирав собі на поховання, тепер віддає на визволення рідного сина.

"Я його попередив, коли він йшов в мери - якщо щось украдеш і я помічу, я від тебе публічно відмовлюся", - заявив чоловік.

У прокуратурі пояснюють – доказів достатньо. Принаймні, щоб тримати підозрюваного за гратами до кінця розслідування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції