Батько залишив 3-річного хлопчика ночувати в лісі

Цей випадок міг закінчитися трагічно, але, на щастя, того не сталося.

ліс
Лікарі кажуть: якби Коля не був загартований злиднями, до ранку б не дожив
Трирічного хлопчика батько загубив у лісі, і там дитина провела всю ніч, промерзла до кісток і перестала розмовляти. Припускають, що саме інтенсивні пошуки, світло і галас могли налякати хлопця, бо шукали його всім селом, потім долучилися військові й міліція.

Трирічний Коля – 5-та дитина в родині Завірчуків. Батько сторожує на автобазі, мати безробітна. Того вечора батько пішов рубати дрова до лісосмуги. З собою взяв двох синів - трьох та чотирьох років. Поки старший допомагав батькові перенести гілку на інший бік галявини, менший кудись безслідно зник.

Шукали сина до темряви. Потім зателефонували 02. До пошуків підключилася міліція, “беркутівці”, солдати внутрішніх військ, сусіди – майже сотня людей. Шукали з собаками, стріляли ракетницями, кричали. Марно.

Колю знайшли на світанку за кілометр він місця зникнення. Односелець вийшов погуляти із собакою. Пес і натрапив у кущах на дитину.

У родині Колі сестри-старшокласниці ходять вулицею у шкарпетках. Лікарі кажуть: якби Коля не був загартований злиднями, до ранку б не дожив. З реанімації його вже перевели в дитяче відділення. Почувається добре. Тільки мовчить. Міліцейський ліхтарик та машинка – перші його іграшки.

З часу, коли батько кинув його у лісі, Коля нікого з рідних не бачив. Батьків не було поруч ані в реанімації, ані в дитячому відділенні. У райлікарні кажуть, мати хотіла відмовитися від нього ще в пологовому будинку. За кілька днів Коля повернеться в сім'ю.

ВідеоХлопчик загубився

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: