Байдужі чиновники змусили луганських чорнобильців згорнути намети

Байдужі чиновники змусили луганських чорнобильців згорнути намети

Мітинг чорнобильців / Фото: nbnews.com.ua

В організації зазначили, що чорнобильці акцію не припиняють, а призупиняють.

Сьогодні рада голів Луганської обласної організації "Союз Чорнобиль" прийняла рішення демонтувати наметове містечко в сквері біля будівлі облдержадміністрації, яке було встановлене у вересні на знак протесту проти скасування пільг, повідомив голова організації Іван Волчанський.

Він зазначив, що чорнобильці акцію не припиняють, а призупиняють.

За словами Волчанського, рішення про демонтаж наметів було прийняте не тільки у зв'язку з різким похолоданням, а й тому, що «немає сенсу сидіти в наметах, коли на тебе ніхто не реагує».

Він також повідомив, що 20 жовтня в Києві відбудеться засідання центральної ради обласних чорнобильських організацій, на якому вирішуватиметься питання про подальшу тактику відстоювання прав чорнобильців.

На думку Волчанського, безглуздо проводити акції протесту в областях, необхідно організувати масштабну акцію в Києві.

Акцію протесту чорнобильці розпочали 20 вересня мітингом біля Луганської облдержадміністрації. В акції взяли участь близько тисячі чоловік. Учасники мітингу вимагали від Президента накласти мораторій на внесення будь-яких змін до Закону України №796-ХІІ "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Наступного дня в сквері біля будівлі облдержадміністрації учасники акції розбили наметове містечко.

Нагадаємо, 20 вересня учасники мітингу, здебільшого афганці і чорнобильці, під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

Читайте також:

Афганці почали наступ в регіонах

До регіоналів не доходить, чого хочуть афганці

Тігіпко пообіцяв афганцям, що без їх узгодження пільги не чіпатимуть

Афганці з чорнобильцями розгромили двері Ради та скупали Єфремова

Повʼязані теми:

Наступна публікація