База відпочинку у Коблевому, де отруїлися два десятки дітей, не мала дозволу їх розміщувати

Наразі одна дитина перебуває у важкому стані.

База відпочинку в курортному Коблевому, де отруїлися 18 підлітків, не мала дозвільних документів на розміщення дітей.

Про це повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Миколаївській області.

"База відпочинку "Вінниця" ТОВ "ТПФ "АВС- Цитрус" не отримувала документів, що дають право оздоровлення та відпочинок дітей згідно з чинним законодавством", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, спеціалісти Держпродспоживслужби не перевіряли базу відпочинку через відсутність повідомлення про прийняття організованих груп дітей.

"7 серпня о 9:00 потягом "Київ-Миколаїв" діти з танцювального колективу "Densfemili" у супроводі тренерів прибули до м. Миколаєва (45 дітей та 4 дорослих) для тренування на території бази відпочинку "Вінниця". До бази відпочинку прибули об 11:00, того ж дня снідали у "бістро" на території бази. Харчувались 08.08.2017 в їдальні бази відпочинку "Вінниця" (обід та вечеря)", - запевнили у Держпродспоживслужбі.

Протягом 8-9 серпня до інфекційного відділення Березанської ЦРЛ із попереднім діагнозом "гострий гастроентерит", "харчова токсикоінфекція" було госпіталізовано 15 підлітків (віком 7, 11-14 років), "у тому числі 1 дитина з важким перебігом, 11 дітей із середнім ступенем важкості, 3 дитини з легким ступенем".

До того ж серед контактних осіб було виявлено ще 3-х хворих дітей, яких також відправили до лікарні.

Наразі на території бази відпочинку "Вінниця" організовано сімейний відпочинок, там перебуває близько 350 осіб, зокрема, виявлено ще один танцювальний колектив із Одеси (23 особи, з них 20 дітей та 3 дорослих).

Нагадаємо, днями у курортному Коблевому на базі відпочинку отруїлися 18 дітей. Постраждалі від отруєння приїхали на відпочинок із Києва.

ВідеоНа базі відпочинку курорту Коблево 19 дітям стало зле

Залиште свій коментар