Бажаючих працювати у Черновецького перевіряють на детекторі брехні

При цьому тим, хто мріє стати співробітником КМДА, доведеться викласти за процедуру чималі гроші.

Для того, щоб влаштуватися на роботу в Київську держміськадміністрацію, необхідно пройти перевірку на детекторі брехні, за яку до того ж треба буде заплатити 600 грн.

При цьому гарантій працевлаштування ніяких немає, зазначає газета "Сегодня". У цьому журналісту видання вдалося частково переконатися на власному досвіді. Зателефонувавши у рекрутингове агентство, яке співпрацює з КМДА, журналіст повідомив, що мріє працювати в мерії. Там погодилися допомогти, але попередили - доведеться проходити перевірку на детекторі брехні. "Це обов’язкова умова КМДА", - сказали там. При цьому заявили, що за процедуру доведеться заплатити майже тисячу гривень. "За підсумками перевірки вирішуватимемо", - додали в агентстві.

У прес-службі КМДА не підтверджують обов’язковість перевірки на детекторі: "Таких розпоряджень не було". А в кадровому агентстві виданню підкреслили, що поліграф – "суто добровільний", але "бажаний": "Клієнт може відмовитися. Розцінки офіційні: 100 доларів для рядових співробітників, 120 доларів - для менеджерів середньої ланки і 150 доларів - для топ-менеджмента".

Читайте також:

Черновецький обурився, що його виставляють людиною з Марса

Черновецький радить Ющенку наслідувати приклад Піночета

Черновецький розповів на весь світ, що не божевільний

Черновецький написав книгу про себе та бандитські розборки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: