Бджолині родини згоріли заживо уві сні: у Тернопільській області невідомий підпалив пасіку

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Бджолині родини згоріли заживо уві сні: у Тернопільській області невідомий підпалив пасіку

Pexels

У невідомого злочинця сил вистачило на те, щоб підпалити 82 вулики.

На Тернопільщині шукають палія, який уночі знищив майже сімсот тисяч комах. Невідомий підпалив вісім десятків вуликів і ще вісім потрощив. Найімовірніше, він по черзі заливав у кожен вулик займисту суміш і підпалював.

Про це йдеться в сюжеты ТСН.19:30.

Навколо згарища бджолиного житла лише обвуглені цурки. Великі бджолині родини у вуликах спалахували уві сні. У невідомого злочинця сил вистачило на те, щоб підпалити 82 вулики. Ще вісім він просто потрощив. Робив все уночі.

Любомир Дьяков якраз збирався качати мед. Та коли прийшов зранку, побачив лише обвуглені будиночки. Поратися біля бджіл почав ще з чотирнадцяти років, каже – ця пасіка - надбання усього його життя. За попередніми підрахунками — вона коштувала триста тисяч гривень. Та шкода йому не пасіки, а бджіл. Хто підпалив їх, пасічнику невтямки. Версію про помсту конкурентів відкидає.

Бджоли згоріли живцем: у Тернопільській області шукають палія, який знищив 700 тисяч бджіл

Бджоли згоріли живцем: у Тернопільській області шукають палія, який знищив 700 тисяч бджіл

"У конкурентів такого нема. Там є пасіки всюди по кругу, нас вивезло може з чоловік п'ять", – каже чоловік

Вулики пана Івана Бойка вціліли, хоча стояли неподалік знищеної пасіки. Хто невідомий злочинець - він теж не знає. Вперше чує про навмисний підпал комах.

Версія про те, що бджоли заважали комусь із сусіднього села - каже, сумнівна. Вулики подалі від людських хат далеко, у урвищі.

Справа складна, кажуть місцеві правоохоронці. Бо єдині свідки у ній - бджоли. А їх не опитаєш. Усі версії оприлюднювати в поліції поки не хочуть.

Пляшку із залишками займистої речовини, яку знайшли у соняшниках, віддали на експертизу. Відкрили провадження за статтею “пошкодження майна шляхом підпалу”. Тим часом власник згорілої пасіки теж розпочав пошуки злочинця: просить небайдужих людей відгукнутися -  можливо хтось щось бачив чи стикався з випадками підпалу бджіл.

Наступна публікація