Бердичівських військових 3 роки не пускають у свої квартири

Більшість військових виписали з гуртожитків, а ось приписатись у своїх нових квартирах вони не можуть.

Три роки не можуть заселитися у свої квартири 30 родин військовослужбовців у Бердичеві. Будинок, зведений коштом Міноборони для військових, ввели в експлуатацію у 2006 році, щоправда, лише на папері. Новобудову досі не підключили до інженерних мереж.

"Чому ми не можемо попасти у свої квартири, коли є ордер з 2006 року. Дом прийнятий усіма комісіями", - обурюється військовий запасу В’ячеслав Онищук.

Шестиповерхівку на 44 квартири здали в експлуатацію у 2006-му. Головний інвестор - Міністерство оборони - підряднику заборгувало 350 тисяч гривень. Cудилися два роки. Врешті, вирішили продати дві квартири, а отримані гроші вкласти в завершення будівництва.

"Міністерство оборони, коштів не маючи, каже на тобі дві квартири, продавай і закінчуй будинок, все. Вдарили по рукам, підписали", - пояснює заступник міського голови Бердичева Володимир Пономарчук.

Виконроб будівництва Олександр Черниш обіцяє підключити будинок до комунікацій та заселити людей у квартири, але лише після продажу двох квартир.

Та люди твердять, що навіть якщо квартири продадуть, цих грошей не вистачить.

Законні власники квартир розповідають, що в будинку немає ні світла, ні води, ні газу. Внутрішні роботи на початковій стадії. Люди кажуть, їздили в Міноборони. Там дивуються, мовляв, заселили будинок три роки тому і документи відповідні є.

Більшість військових виписали з гуртожитків, а ось приписатись у своїх нових квартирах не можуть. Місто відмовляється брати будинок на баланс. "Я був приписаний при гуртожитку, і зараз я бомж, бомж з двома дітьми", - розповідає військовий запасу Олександр Волинець.

Міська влада Бердичева подала на будівельну організацію до Господарського суду.

Читайте також:

Львів'ян, які стоять у черзі на квартиру, поселять на горищах

На Луганщині квартира провалилася у підвал

У Бердичеві мешканці підтопленого будинку розводять у підвалі рибу

Київські квартири продовжують дешевшати

ВідеоКвартирне питання по-бердичівськи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: