Березовський обурений тим, що "окраїнний народ" обрав Януковича

Одіозний бізнесмен здивований кількістю "рабської крові" в жилах українців, і звернувся до Обами і Жириновського.

Скандальний олігарх Борис Березовський, який вже декілька років переховується від російської влади в Лондоні, різко розкритикував громадян України, які шляхом голосування обрали Віктора Януковича наступним президентом країни.

Текст звернення наводимо повністю:

"Я звертаюся до вас, окраїнний народ, до всіх без виключення, хто підтримав Януковича. Ви вибрали пахана - гетьманом. Та ще молодшого брата великого брата. Переконаний - ненадовго.

Проте не можу узяти в толк: скільки мегалітрів рабської крові повинне текти в жилах кожного з вас (Чехова не почитали!), щоб ви – в часи інтернету, великого адронного коллайдера, генної інженерії... могли повірити в таке чмо?

Перо у вам у ср... Пікіруйте в "зяючі висоти" минулого, що смердять. Ваш генофонд пережив і не такий геноцид.

Але не забувайте в запаморочливому польоті, що поки ваш гетьман - пахан, ви житимете на окраїні, а не в Україні.

P.S. Особливо хочу звернутися до лідера демократичного світу президента США пана Б. Обами та ідеолога сучасного руського мракобісся пана Жириновського, хоча вони і не брали безпосередньої участі в голосуванні, але були в числі перших, хто привітав Януковича з перемогою.

Панове, я не бачу ніякої випадковості у вашому солідарному рішенні визнати пахана президентом великої європейської країни.

Восени 2004 року, під час помаранчевої революції, з репортажів Fox News і CNN політичний бомонд США із здивуванням дізнався про існування в центрі Європи незалежної майже п'ятидесятимільйонної держави, і до цих пір чомусь переконаний, що демократичний Ірак або Афганістан важливіші за демократичну Україну.

Ви, пан Жириновський, - послідовніший. Ви ніколи не визнавали Україну незалежною.

Я прошу Вас, пан Обама, і Вас, пан Жириновський, пригадати фразу Франсуа де Ларошфуко: "Політик в змозі заглянути вперед рівно настільки, наскільки він в змозі озирнутися назад". І тоді не буде ілюзій ні щодо "перезавантаження", ні в тому, що майбутнє за українським, а не за окраїнним народом.

Негоже Вам панове, таким навченим політикам, нехтувати історією.

Борис Березовський, 17 лютого 2010, Лондон, для Української правди".

Нагадаємо, перед другим туром виборів президента України Березовський заявив, що підтримує Юлію Тимошенко.

"У цьому виборі між дуже поганим і дуже поганим величина зла різна, і тому, безумовно, я хотів би, щоб перемогла Тимошенко", - наголосив він.

Читайте також:

Березовський: Україна стоїть перед вибором між дуже поганим і дуже поганим

У Ющенка зізналися про допомогу Березовського

Луценко пообіцяв заарештувати Березовського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: