Березовський отримав подяку від Тимошенко

Лідер БЮТ спростовує фінансування своїх політичних проектів російським бізнесменом, проте вдячна йому за добрі слова.

Юлія Тимошенко
Тимошенко спростувала інформацію про фінансування свого блоку з боку Бориса Березовського. (Фото: tymoshenko.com.ua)
Лідер БЮТ Юлія Тимошенко заявляє, що знайома з російським бізнесменом Борисом Березовським, проте наголошує, що в них не було і немає жодних спільних політичних проектів. 

Про це Тимошенко заявила сьогодні, 15 вересня, на прес-конференції в Керчі, відповідаючи на запитання журналістів.
 
"Ми знайомі (з Березовським), але ніякої співпраці, яка об`єднувала б наші політичні лінії, ми не маємо", - сказала лідер БЮТ.
 
Водночас вона зазначила, що вдячна Березовському за те, що він - один із небагатьох політиків-чоловіків, який зміг сказати про неї "добрі слова". "Як правило, чоловіки-політики - дуже багаті, дуже успішні - не говорять добрих слів", - зазначила Тимошенко, говорячи про оцінку своєї діяльності.
 
При цьому вона додала, що у Березовського вистачило мужності сказати про її політичну діяльність слова схвалення. "У нас немає спільних проектів, - ще раз наголосила Тимошенко, - але я просто вдячна йому за сказані ним слова".
 

Борис Березовський
УНІАН
Під час телемосту в липні цю інформацію спростував і російський бізнесмен.
Нагадаємо, в низці повідомлень Борис Березовський згадувався як спонсор Помаранчевої революції в Україні, а також як спонсор діяльності БЮТ. 

12 липня під час телемосту з журналістами, організованого Фондом громадських свобод в Україні, Березовський заявив, що жодну політичну силу в Україні на сьогодні він не фінансує.
 
Бізнесмен тоді зазначив, що його участь у виборчій кампанії до Верховної ради України "дорівнює нулю".
 
Водночас, за словами Березовського, його симпатії повністю на боці "помаранчевих" політиків, і в першу чергу, Юлії Тимошенко. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: