Березовський: Україна може повторити сценарій 2004-го року

Опальний олігарх називає найбільш ймовірним переможцем на виборах Юлію Тимошенко.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко буде більш демократичним президентом України, ніж лідер Партії регіонів Віктор Янукович. Таке переконання висловив опальний російський олігарх Борис Березовський.

За його словами, результат першого туру президентських виборів в Україні не був несподіваним.

"Принаймні, з точки зору першого й другого місця - очікувалося, що Віктор Янукович займе перше місце, а Юлія Тимошенко - друге. А ось що стосується третього місця, яке зайняв Сергій Тігіпко, – мало хто думав, що так відбудеться. Хоча для мене особисто ніякого здивування в цьому не немає, оскільки політики першого рівня – Янукович, Тимошенко, Ющенко – просто всім набридли, оскільки їхні обіцянки не були виконані...", - сказав Березовський.

За його словами, «що стосується перспективи, то вибір між Віктором Януковичем і Юлією Тимошенко - це вибір між дуже поганим і дуже поганим. Проте, мої особисті переваги на боці Тимошенко. Думаю, що зрештою вона й стане президентом. Але грань, як це було і в 2004 році, дуже тонка, я не можу виключити третього туру: мені здається, в другому турі різниця між кандидатами буде дуже невеликою, й можливе жорстке протистояння зразка 2004 року».

На думку Березовського, "На Україну попереду очікують важкі випробування, і, як наслідок, світу дуже складно буде будувати стратегічні відносини з Україною. Юлія Володимирівна зобов`язана буде спиратись на думку народу. А ось Янукович цю думку просто ігноруватиме. І тому невизначеність України є об`єктивним, а не суб`єктивним чинником. Це результат сьогоднішнього стану суспільства в цілому. Величезна частина українського суспільства консервативна, і ця частина ще не зробила остаточний вибір на користь свободи”.

При цьому опальний російський олігарх переконаний, що Тимошенко буде більш демократичним президентом, ніж Янукович.

Нагадаємо, Тимошенко має намір вступити в переговори з Сергієм Тігіпком, який зайняв у першому турі виборів президента третє місце.

Щоб отримати публічну підтримку і частину електорату Тігіпко, Тимошенко запропонує йому пост прем'єр-міністра, а на додачу квоту в 50% при формуванні уряду.

Читайте також:

Северінсен: Тимошенко має більше шансів, ніж Янукович

Саркозі, Меркель і Баррозу підтримали Тимошенко

Тимошенко обіцяє віддати Тігіпку половину Кабміну і посаду прем'єра
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: