Березовський: Україна стоїть перед вибором між дуже поганим і дуже поганим

Бізнесмен Борис Березовський зізнався, що намагався підтримувати Ющенка, але нікого не фінансував.

Бізнесмен Борис Березовський заявив, що хоче перемоги прем'єра Юлії Тимошенко на виборах президента України.

"На жаль, Україна зараз стоїть перед вибором між дуже поганим і дуже поганим. Це не означає, що це два однакових зла", - сказав бізнесмен.

"Ні Віктор Янукович, ні Тимошенко, ставши президентом України, не вирішать найголовнішої проблеми - жорсткого протистояння двох частин суспільства. Одна - та, що спрямовується в майбутнє, в цивілізацію, і друга - яка тягне назад, у варварство", - заявив Березовський.

"У цьому виборі між дуже поганим і дуже поганим, - я вже сказав, що величина зла різна, і тому, безумовно, я хотів би, щоб перемогла Тимошенко", - наголосив він.

Крім того, бізнесмен зазначив, що під час передвиборної кампанії "намагався підтримувати Ющенка".

"Фінансово я ніяк не брав участь у цій кампанії, на відміну від 2004 року, коли підтримував демократичні інститути в Україні", - сказав він.

Також Березовський заявив, що у нього "величезний політичний інтерес" в Україні.

Крім того, за словами бізнесмена, президент Віктор Ющенко "назавжди увійде в історію як великий реформатор України".

"Водночас він увійде в історію України, як людина, яка не змогла реалізувати той величезний потенціал довіри, який йому був наданий. Він міг зробити значно більше", - зазначив він.

За словами Березовського, Ющенко "ідеолог, а не політик, саме політична слабкість призвела до того, що ми сьогодні бачимо".

Бізнесмен також вважає, що "Помаранчева революція" - це рух вперед у цивілізацію".

"Той баланс, який був у 2004 році, він, на жаль, у 2009-му практично такий самий, 50 на 50 приблизно. Ті, хто вибирає між минулим і майбутнім", - сказав він.

"Дійсно, був ясний вектор зміни цієї пропорції на користь тих, хто обирав цивілізоване життя...Змінилося співвідношення приблизно три до двох на користь цивілізованого життя", - заявив Березовський.

"А потім очікування не виправдалися. Безумовно, провина повністю лежить і на Ющенку, і на Тимошенко, тут їх розділяти, на жаль, не можна", - зазначив він.

Читайте також:

У Ющенка зізналися про допомогу Березовського

Луценко пообіцяв заарештувати Березовського

Підраховано 100% голосів: Янукович набрав 35,32% голосів, Тимошенко - 25,05%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: