Березовський вірить у Тимошенко

Російський бізнесмен Борис Березовський переконаний, що наступним прем`єр-міністром України стане лідерка БЮТ Юлія Тимошенко.


Про це він сказав в інтерв`ю ”Газете 24” від 12 липня.

"Безумовно, це залежатиме від фінального розкладу на виборах. Тобто, з якою перевагою "помаранчеві" переможуть, але я свою точку зору не змінив: я вважаю, що наступним прем`єр-міністром України стане Юлія Тимошенко", - сказав Борис Березовський.

Відповідаючи на запитання, чи буде він фінансувати якусь політичну силу, Березовський сказав: "Я переконаний, що сьогодні моє втручання було б уже шкідливим, оскільки вектор основний уже задано, і не потрібно зараз педалювати процес далі. Перелом відбувся, зараз почався еволюційний процес перетворення України на нормальну демократичну державу". При цьому він додав, що на минулих виборах фінансував не партії, а саму ідею "Помаранчевої революції". За словами бізнесмена, він "ставив на конкретних людей, на Ющенка й Тимошенко, і підтримував їхню ідею силового перехоплення влади".

Борис Березовський також розповів про книгу "Мій Майдан". "Ця книга, що називатиметься "Мій Майдан Незалежності", по суті – збірка всіх моїх виступів, листів, інтерв`ю, пов`язаних із "Помаранчевою революцією" в Україні. Тобто, це системна збірка всіх моїх живих реакцій на те, що відбувалося в Україні в ці непрості місяці й навіть роки", - сказав він.

За словами Бориса Березовського, в новій книзі описано все, що стосується "Помаранчевої революції". "Моя мета дуже проста – дати можливість тим, хто цікавиться українською політикою, системно зрозуміти мою абсолютно послідовну позицію з лютого 2003 року, коли я сказав, що наступним президентом України буде Віктор Ющенко, й до наших днів" - додав Березовський.

Борис Березовський також заявив, що є люди, готові назвати тих, хто отруїв президента України Віктора Ющенка. Про це він повідомив журналістам під час телемоста з журналістами, організованого Фондом громадянських свобод в Україні.

За словами бізнесмена, він знає "багато подробиць, які стосуються отруєння".

Березовський стверджує, що "діоксин (яким отруїли Ющенка – УНІАН) було вироблено в Росії". Він вважає, що в Ющенка "недостатньо волі", аби покарати тих, хто намагався його отруїти. За словами бізнесмена, він не хоче замість Ющенка "називати точні адреси". "Якщо він цього не зробить, то є люди, в яких достатньо волі, щоб це зробити замість нього", - заявив Борис Березовський.

За словами бізнесмена, Фонд громадянських свобод, який він фінансує, проводить розслідування ряду злочинів в Україні.

Крім того, Березовський повідомив, що не фінансуватиме жодну політичну силу під час виборчої кампанії в Україні і висловлює симпатії до лідера БЮТ Юлії Тимошенко.

Про це він сказав під час телемосту з журналістами, організованого Фондом громадянских свобод в Україні.

Бізнесмен заявив, що жодну політичну силу в Україні на сьогодні він не фінансує. 

Ющенко-Тимошенко
Архів
Березовський переконаний, що Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко "приречені на співпрацю".

Березовський наголосив, що його участь у виборчій кампанії до Верховної ради України "дорівнює нулю".

Водночас, за словами бізнесмена, його симпатії повністю на стороні "помаранчевих", і в першу чергу, Юлії Тимошенко. 

Він висловив думку, що якщо «помаранчеві» об`єднаються, то вони зможуть отримати перемогу на майбутніх дострокових виборах до парламенту. Березовський вважає, що президент Віктор Ющенко та Юлія Тимошенко "приречені на співпрацю". За його словами, якщо відбудеться об`єднання "помаранчевих", то на виборах вони зможуть перемогти з невеликою перевагою. "Але ця перевага достатня для того, щоб проводити демократичні реформи", - підкреслив бізнесмен.

На його думку, "якщо "помаранчеві" переможуть свої власні амбіції, то вони зможуть узяти більшість". Водночас він вважає, що ситуація в Україні після виборів до Верховної ради буде непростою.

Березовський сказав, що в нього залишаються претензії до українських бізнесменів Давида Жванії й Олександра Третьякова щодо їхнього звіту за фінансування, яке їм було виділено задля "Помаранчевої революції”. За його словами, він звертався до Міністерства юстиції України щодо можливості їхніх свідчень у справі, на що Мін`юст України відповів, що не може розшукати "ні пана Жванію, ні пана Третьякова". Він вважає "дивною таку відповідь".

Березовський наголосив, що "будь-яке втручання в політичне життя в Україні є шкідливим". Він стверджує, що не має "жодних бізнес-інтересів в Україні", і тому всю інформацію про те, що в обмін на його підтримку на виборах йому сприятимуть в просуванні бізнесу, назвав неправдивою.

Відео"Майдан" Березовського

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: