Березовський вважає, що в скандал з педофілією його втягує ФСБ

Російський і британський підприємець Борис Березовський побачив у звинуваченнях в скандалі з "Артеком" слід ФСБ, яка "у всіх гріхах" звинувачує його.

Російський і британський підприємець Борис Березовський вважає, що його намагаються прив’язати до скандалу, пов’язаного із зґвалтуванням малолітніх в "Артеку", за ініціативою ФСБ.

"Мені важко це коментувати. Але те, що я читав в українській пресі… У мене створюється враження, що люди, які намагаються мене прив’язати до скандалу, пов’язані з ФСБ, тому що це типовий гебіський прийом у всіх гріхах винити мене. Це стандартний прийом, відпрацьований за тих 9 років, впродовж яких я не живу в Росії. Тому це наводить мене на думку, що ці люди працюють спільно з ФСБ. Мені, до речі, раніше багато хто неодноразово говорив, що деякі українські політики працюють спільно з ФСБ. І їх поведінка під час скандалу є підтвердженням такого припущення", - заявив Березовський.

При цьому він підкреслив, що дійсно знайомий з цивільним чоловіком Олени Полюхович. За словами Березовського, Артем Дегтярьов, очолює українське відділення "Міжнародного фонду громадянських свобод", який сам бізнесмен і фінансує.

"Звичайно, я його знаю. Він дійсно очолює відділення в Україні названого фонду", - сказав Березовський.
"Наскільки я пам’ятаю, Артем десь місяці чотири тому говорив про проблему з його прийомними дітьми, але не вдавався до подробиць. Я тоді не надав цьому значення. Про це я зараз жалкую. Але в той момент я не дуже розумів, що відбувається. Я не вникнув у цю історію, а сьогодні дізнаюся про неї з преси", - додав олігарх про проблему з дітьми Олени Полюхович.

Нагадаємо, народний депутат від блоку "Наша Україна - Народна Самооборона", перший заступник голови парламентського комітету з питань правосуддя Юрій Кармазін має намір просити правоохоронні органи допитати російського і британського бізнесмена, політичного діяча Бориса Березовського у справі про розбещення дітей у Міжнародному дитячому центрі "Артек".

Читайте також:

Про зґвалтування в "Артеку" збираються допитати Березовського

Москаль: дітей в "Артеку" ґвалтував знайомий Кравчука й Кучми

Терьохін піде в ГПУ свідчити у справі про зґвалтування в "Артеку"

ЗМІ: слідство у справі "Артеку" шукає відео з оргіями нардепів-педофілів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: