Березовський: тепер я знаю ім'я наступного президента України

Борис Березовський вважає, що Тимошенко вийшла на першу позицію серед українських політиків і вона стане наступним президентом України.

Російський олігарх Борис Березовський вважає, що ситуація із затриманням екс-прем’єра Юлії Тимошенко означає поразку нинішнього політичного режиму, і перемогу Тимошенко.

"Тепер я знаю ім'я наступного президента України. Це - Юлія Володимирівна Тимошенко ... Те, що сьогодні відбулося - це безумовна перемога Юлії Тимошенко. Вся ця ситуація стратегічно означає поразку існуючого в Україні режиму", - заявив Березовський в інтерв’ю Weekly.ua.

На питання, чому протягом року Тимошенко не ув’язнили, Березовський відповів, що "очевидно, влада вважала, що якщо б це сталося різко, то могла б послідувати реакція натовпу".

"Але влада не враховує того, що поступово всі помилки, які вона допускає, послужать їй звинуваченням. Всі мінуси цієї влади стануть плюсами Юлі. Тепер потенціал Юлі як альтернативи цій владі буде рости. Грубо кажучи, створений єдиний центр капіталізації помилок влади", - вважає опальний бізнесмен.

Він також припускає, що в Україні можлива друга революція.

"Оскільки цей режим дедалі більше стає схожим на путінський, вже не залишається жодних ілюзій, яким чином відбудеться зміна влади ... Зміна авторитарного режиму на демократичний відбудеться шляхом революції", - заявив Березовський і додав, що хотів би підтримати наступну революцію.

"... Але зроблю це, якщо буду розуміти, що час настав. Ви знаєте вислів: "політика - мистецтво можливого". А я доповню, що "революція - це мистецтво неможливого". Коли час цього "неможливого" настане, тоді я готовий підтримати революцію", - уточнив Березовський.

Він також наголосив, що Тимошенко вийшла на першу позицію серед українських політиків і "буде логічно, якщо її посадять".

"Це буде логічно. Але я думаю, що режим її не переживе ... Він не протримається стільки, скільки протримався путінський режим, який вже на заході сонця", - сказав бізнесмен.

Нагадаємо, Генпрокуратура висунула Тимошенко обвинувачення в скоєнні злочину у зв'язку з підписанням газових контрактів з Росією.

24 травня, лідера "Батьківщини" затримали в ході допиту в Генпрокуратурі. Пізніше, генеральний прокурор Віктор Пшонка запевнив, що арештовувати політика поки не будуть.

Усі подробиці затримання Юлії Тимошенко дізнайтеся тут.

Читайте також:

Березовський: я хотів зробити Тігіпка президентом, а Тимошенко прем’єром

Тимошенко заарештують після допиту

Тимошенко висунули звинувачення у скоєнні злочинів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: