"Беркут" одягнув бронежилети

Бійці спецпідрозділу Беркут, які охороняють вхід у Генеральну прокуратуру, одягли бронежилети.

Бронежилети видані їм безпосередньо з будівлі Генпрокуратури. Зараз біля центрального входу в будівлю знаходяться близько 30 бійців Беркуту. Вони вишикувалися в три ряди безпосередньо перед центральним входом.

На питання журналістів народний депутат Євген Філіндаш (СПУ) пояснив це тим, що є інформація про спробу захоплення Генпрокуратури. Втім, він не зміг уточнити, звідкіля в нього ця інформація.

Депутат Верховної Ради від Партії регіонів Григорій Смітюх прогнозує захоплення будівлі Генеральної прокуратури групою Альфа з 4:00 до 7:00 26 травня. Смітюх також наголосив, що в п’ятницю такого захоплення не буде, оскільки вони не підготовлені і "по-друге тут дуже багато людей".

"Сьогодні силових методів не буде. Президент підпорядкував групу Альфа, штурм можливий з 4 до 7 ранку," -- сказав він. 

"Вони дочекаються, доки люди розійдуться, журналістів не буде..." - додав регіонал.

Депутат додав, що така інформація надходить від офіцерів силових відомств, адже "люди, офіцери не хочуть виконувати (накази про захоплення) і повідомляють нас, депутатів, що ці події готуються".

Смітюх також повідомив, що депутати від коаліції мають намір залишатися в будівлі Генпрокуратури.

Він також наголосив, що вночі в Генпрокуратурі також перебуватиме звільнений президентом з посади Генерального прокурора Святослав Піскун.

Смітюх також припустив, що після захоплення будівлі Генпрокуратури внутрішні війська візьмуть під контроль будівлю Кабінету міністрів та Верховної Ради.

Прем’єр-міністр України Віктор Янукович вважає, що Президент України Віктор Ющенко свідомо вживає заходи, які дестабілізують ситуацію в Україні.

Нагадаємо, сьогодні, 25 травня, Президент своїм указом вивів внутрішні війська з підпорядкування Міністерства внутрішніх справ і підчинив їх главі держави.

Водночас, Департамент зв’язків із громадськістю МВС України, коментуючи указ Президента, повідомив, що міністерство внутрішніх справ буде діяти за законом, який передбачає підпорядкування внутрішніх військ системі міністерства.

У свою чергу Верховна Рада обговорить на вечірньому засіданні указ Президента Віктора Ющенка про перепідпорядкування йому Внутрішніх військ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: