Соціалісти пророкують появу незалежної кримсько-татарської республіки

За 6-12 років, на думку Ігоря Беркута, лідера нової партії соціалістичного спрямування "Велика Україна" кримчани наслідуватимуть приклад Албанії та Косово.

Лідер партії "Велика Україна" Ігор Беркут вважає, що Україна йде до втрати Криму, населення якого за 6-12 років проголосує за незалежність. Про це він заявив сьогодні, 30 червня, під час Інтернет-конференції.

Відповідаючи на питання про те, як розвиватимуться політичні та інші процеси Автономної Республіки Крим у найближчі 5-7 років між кримськими татарами і слов'янським населенням даного регіону, Беркут сказав: "Про це достатньо написано у книзі "Брат" (книга Беркута - ред.). Через 6-9-12 років, коли населення Криму матиме понад 20% мусульманського татарського населення, буде чітке зрозуміло, що вони проголосують за незалежність і автономію. Їх в цьому підтримає Туреччина, Румунія, Албанія, Близький Схід".

Він також додав: "На нас чекає щось більш цікаве, аніж Чечня. Ми йдемо прямим шляхом до втрати Криму. Ці роки минуть дуже швидко, як вже минули 20 років епохи нездійснених надій. Вони мріють, і це їх право, про незалежну кримсько-татарську республіку. Що українська влада може протиставити цьому? Нічого".

Як відомо, останнім часом дедалі частіше лунають різноманітні сценарії втрати Україною Криму. Так, 19 червня лідер громадської організації "Братство" заявив, що Росія неминуче буде воювати з Україною, аби відібрати у неї півострів.

На цьому тлі також лунають заклики голови Служби безпеки України до Федеральної служби безпеки Росії покинути суверенну територію України під загрозою висилки.

Крім того, досить часто на півострові відбуваються заходи на підтримку перебування Чорноморського флоту РФ у Севастополі і після 2017 року.

Читайте також:

СБУ готова звинуватити російські спецслужби в шпигунстві

Корчинський: незабаром на Україну чекає війна з Росією

Крим і кордони з Росією визнані загрозами безпеці України

Крим пропонує поширити "Великое русское слово" на всю Україну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: