"Беркут" взяв під контроль завод Nemiroff: затримано 15 осіб

30 працівників спецпідрозділів міліції "Беркут" контролюють ситуацію на підприємстві і забезпечують виконання рішення суду про поновлення генерального директора на посаді.

"Беркут" взяв під контроль завод Nemiroff_10
Украинское Фото
"Беркут" взяв під контроль завод Nemiroff
Міліція затримала 15 осіб під час примусового виконання рішення суду, відповідно до якого Аллу Глусь було поновлено на посаді генерального директора найбільшого виробника алкоголю "Української горілчаної компанії Nemiroff" (Вінницька область).

Про це повідомив відділ зв'язків з громадськістю Управління МВС у Вінницькій області.

Міліція вилучила у затриманих захисне екіпірування і газові балончики.

Головний державний виконавець підрозділу примусового виконання рішень відділу державної виконавчої служби Головного управління юстиції у Вінницькій області Олександр Белза повідомив, що 1 липня він, прибувши на підприємство разом зі співробітниками міліції, змушений був більше ніж 3 години чекати біля зачинених дверей, поки до них вийшли представники компанії.

Після того, як близько 21:40 член ради директорів Nemiroff Віктор Кіпіш і співробітники приватної охоронної фірми "Глад" (Вінниця), яку найняв Юрій Сорочинський, який представляє інтереси співвласників Анатолія Кіпіша і Якова Грибова, відмовилися пустити на підприємство державних виконавців, біля дверей підприємства почалася тиснява і було розбито вхідні скляні двері.

Щоб не допустити неконтрольованого розвитку подій і силового протистояння, на підприємство було направлено 30 працівників спецпідрозділів міліції "Беркут", які локалізували конфлікт, взяли під свій контроль ситуацію на підприємстві і забезпечили виконання судового рішення державними виконавцями.

Алла Глусь повідомила, що виробничі лінії буде запущено з 4 липня.

Нагадаємо, виробництво на "УГК Nemiroff" було припинено з 23 травня.

21 червня Апеляційний суд Вінницької області підтвердив законність рішення Немирівського райсуду Вінницької області, яким Аллу Глусь було поновлено на посаді гендиректора "УГК Nemiroff".

12 квітня голова ради директорів "УГК Nemiroff" Яків Грибов заявив про звільнення акціонерами компанії Алли Глусь і призначення на посаду гендиректора Юрія Сорочинського.

Зараз між співвласниками компанії Nemiroff Vodka Ltd. (Кіпр), що опосередковано володіє дочірнім підприємством "УГК Nemiroff", відбувається корпоративний конфлікт за право контролю над ДП "УГК Nemiroff".

Співвласники Nemiroff Vodka - Анатолій Кіпіш і Яків Грибов - називають гендиректором Юрія Сорочинського і підтверджують це рішенням керівного органа Nemiroff Vodka.

100% дочірнього підприємства "Українська горілочна компанія Nemiroff" (Немирів Вінницької області) володіє Nemiroff Holdings Limited (Кіпр).

При цьому 100% Nemiroff Holdings Ltd. знаходиться у власності в Nemiroff Vodka Ltd. (Кіпр), в якій частки розподілено таким чином: по 20% у Якова Грибова і Белли Фінкельштейн, 34,96% - в Анатолія та Віктора Кіпішів і 25,04% - в Олександра Глуся, сина депутата Верховної ради від фракції Партії регіонів Степана Глуся.

Читайте також:

Підприємці Володимирського ринку повідомили про спробу рейдерського захвату

"Львівський холодокомбінат" зайняли озброєні податківці

За Одеський порт взялись прокуратура і УБОЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: