"Беркут" розблокував будівлю "Укртранснафти"

Бійці спецназу, які перекривали входи до центрального офісу ВАТ "Укртранснафта", поїхали на автобусах в невідомому напрямку.

Бійці спецпідрозділу "Беркут" розблокували будівлю компанії "Укртранснафта",я ку повністю перекрили перед цим. 

Біля офісної будівлі ВАТ "Укртранснафта", де розташоване центральне диспетчерське управління, залишаються приблизно 10 бійців спецпідрозділу "Беркут".

3 людини біля входу, а також декілька людей на 7-му поверсі, де розташований кабінет усуненого від виконання обов'язків глави компанії Ігоря Кірюшина.

Серед співробітників компанії особливо напруженої ситуації не спостерігається.

Представники приватної охоронної структури, що забезпечують порядок в цій будівлі "Укртранснафти", зараз розташувалися в 10-20 метрах від неї, спостерігаючи за подіями.

Понад 50 бійців спецпідрозділу "Беркут", які раніше заблокували всі входи та виходи офісу "Укртранснафти" на вулиці Кутузова, 18/7, сіли в автобуси та поїхали.

Зранку 22 червня група людей на чолі зі звільненим з "Укртранснафти" Олександром Лазорком прийшли до головного офісу компанії. Вони вимагали задовольнити вимогу Лазорка поновити його на посаді в.о. голови компанії, з якої його, на переконання Лазорка, незаконно звільнили.

"Укртранснафта" є компанією-монополістом з транспортування нафти в межах України. Сто відсотків її акцій належить "Нафтогазу України".

Читайте також:

Захоплено "Укртранснафту". Транспортування нафти під загрозою

Люди в масках захопили будівлю "Нафтогазу України"

СБУ затримала замначальника митниці за газ RosUkrEnergo

СБУ намагалася обшукати приміщення "Укртрансгазу"

Відео"Беркут" в будівлі "Укртранснафти"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: