"Беркут" знову не пустив опозиціонерів до Януковича

Глава МВС заявив, що бійці "Беркута" заблокували учасників мітингу проти Януковича з метою забезпечення громадського порядку.

Близько 200 співробітників "Беркуту" та "Титану" заблокували мітинг опозиції біля стадіону "Динамо".

Протестувальники прямували вулицею Грушевського у напрямку Українського дому, де триває прес-конференція президента Януковича.

У той час, коли колона у складі близько 200 протестувальників підійшла до стадіону Динамо, їх оточили близько 200 співробітників "Беркуту" та "Титану".

Оскільки група протестувальників не змогла пройти далі, вони провели акцію прямо біля стадіону Динамо, скандуючи "ганьба!" та "брехня!".

Співробітники міліції ніяк не пояснили те, що вони заблокували не чисельну колону протестувальників.

Водночас під Українським домом, зібралися близько 1000 прихильників Януковича, якім ніхто не перешкоджав.

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов, коментуючи ситуацію, заявив, що прихильників опозиції було заблоковано з метою забезпечення громадського порядку.

"Всі заходи, які тут проводяться, зроблені з однією метою - охороною громадського порядку. Ми хочемо мати порядок, чи безпорядок?" - запитав Могильов.

Водночас він не пояснив, чому тоді набагато чисельніший пікет прихильників Партії регіонів підпустили до Українського дому. "Ще раз повторюю - все зроблено з метою громадського порядку", - зазначив він.

Нагадаємо, 3 червня працівники міліції затримали активістів партії "За Україну!", які мали намір провести акцію "Лапша і мильні бульбашки від Віктора Януковича" біля Національного палацу "Україна", де відбувався виступ глави держави.

Читайте також:

Міліція заблокувала депутатів-опозиціонерів біля палацу "Україна"

"Беркут" затримав учасників мітингу проти Януковича

"Беркут" взяв у кільце опозиціонерів, які вийшли проти Януковича

Опозиції заборонили мітингувати під час звернення Януковича до народу

ВідеоАкції протесту під Українським домом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: