Берлусконі більше не висуватиме свою кандидатуру на пост прем’єра

Берлусконі не буде висувати свою кандидатуру на пост прем'єра на наступних парламентських виборах, які пройдуть 2013 року.

Прем'єр-міністр Італії, лідер правлячої партії країни "Народ Свободи" (НС) Сильвіо Берлусконі заявив, що на наступних парламентських виборах, які пройдуть 2013 року, він не буде висувати свою кандидатуру на пост прем'єра.

В інтерв'ю римської газеті La Repubblica, опублікованому в п'ятницю, Берлусконі, відповідаючи на питання, чи буде він висуватися на наступних виборах, сказав: "Абсолютно точно ні. Кандидатом в прем'єри від правоцентристів буде Альфано. Якби я міг, я б уже залишив (свою посаду)".
При цьому він додав, що братиме участь у виборчій кампанії і "допоможе Альфано".

"У 77 років (стільки буде Берлусконі в 2013 році) я не можу більше бути головою ради міністрів", - зазначив прем'єр.

Главі уряду також було задано питання і про те, чи не хоче він, відмовившись від можливості бути обраним прем'єр-міністром, спробувати стати президентом республіки.

"Це не для мене. В Квіринальський палац (резиденція президента Італії) піде Джанні Летта (нинішній секретар Ради міністрів Італії). Він більш підходящий людина для цього", - сказав прем'єр.

Анджеліно Альфано, який минулого тижня був обраний політичним секретарем партії "Народ свободи", вже невперше називається в якості наступника Берлусконі.

Вперше це ім'я прозвучало в квітні цього року. Газета Wall Street Journal з посиланням на журналіста, який був присутній на вечері представників іноземної преси з прем'єром Італії, повідомила, що Берлусконі під час зустрічі сказав, що не буде висувати свою кандидатуру на пост прем'єр-міністра після закінчення терміну своїх повноважень у 2013 році і вважає , що його наступником може стати Альфано.

Проте потім найближчі прихильники Берлусконі і сам міністр юстиції спростували ці заяви.

Берлусконі займає пост прем'єр-міністра з травня 2008 року. До цього він очолював італійський уряд двічі - з квітня 1994 року по січень 1995 року та з червня 2001 року по травень 2006 року.

Читайте також:

Берлусконі вибрав собі нового наступника

Берлусконі пообіцяв Італії економічну кризу в разі своєї відставки

В італійської преси з'явилися докази зв'язків Берлусконі з мафією

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: