Берлусконі про нелегалів в Італії: або ЄС нам допомагає, або краще жити порізно

Берлусконі заявив, що Європа повинна розділити з Італією прийом іммігрантів: "Проблема імміграції може бути тільки загальноєвропейською проблемою".

Прем'єр-міністр Італії Сильвіо Берлусконі закликав Євросоюз допомогти його країні в боротьбі з нелегальними мігрантами, які прибувають з Північної Африки.

Як пише газета La Repubblica, Берлусконі, прибувши на острів Лампедуза вдруге за останні 10 днів, заявив: "Європа - це щось справжнє і конкретне, або її зовсім немає. У такому випадку краще нам знову жити порізно і кожному окремо боротися зі своїми страхами і егоїзмом".

Італійський прем'єр звернувся до Брюсселю: "Європа повинна розділити з нами прийом іммігрантів. Проблема імміграції може бути тільки загальноєвропейською проблемою".

Видання відзначає, що це послання адресоване структурам ЄС і урядам країн - на чолі з Францією і Німеччиною, які не надто квапляться відкривати свої кордони іммігрантам, яким Італія готується надати тимчасові посвідки на проживання.

11 квітня в Брюсселі на саміті міністрів внутрішніх справ ЄС глава МВС Італії має намір поставити такі питання: застосування європейської директиви з міжнародного захисту, декрет про тимчасові посвідки на проживання, надання додаткових коштів для управління надзвичайною ситуацією, що склалася.

Нагадаємо, уряд Італії має намір підписати декрет про видачу біженцям з Тунісу, які знаходяться на острові Лампедуза, тимчасових дозволів на пересування по території Шенгенської зони.

Острів Лампедуза розташовується в морі між Італією і Тунісом. З початку 2011 року у зв'язку з народними хвилюваннями в Північній Африці на Лампедузу почали масово прибувати біженці.

Раніше в лютому глава МВС Італії заявив, що проблема з іммігрантами з Північної Африки порівнюється до падіння Берлінської стіни в 1989 році.

Читайте також:

Путін: Берлусконі не лише дівчатами цікавиться

Скандал в Італії: Умберто Еко порівняв Берлусконі з Гітлером

Берлусконі загрожує 15 років в’язниці

ВідеоВ Італію масово прибувають мігранти з Північної Африки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: