Їсти чи не їсти?
Українки вже сто разів, мабуть, чули, що дієта для мам не потрібна. І що коли годуєш груддю - можна їсти все. Допоможіть іншим українкам поширити правильні знання, що полегшують період материнства для кожної мами.
- Харчування мами в період лактації має бути різноманітним та збалансованим.
- Не потрібно “сидіти” на дієтах.
- Не треба «їсти за двох» – норма калорій для мами, яка годує грудьми, на 330-400 кілокалорій на добу вище, ніж вона споживала до вагітності.
- Харчування матері не впливає на появу кольок, діареї чи закрепів у дитини. Виняток – якщо у дитини алергія на один із продуктів, який вживає мати.
- Їжте новий продукт зранку в невеликій кількості, аби відстежити реакцію дитини.
- Якщо дитина почувається добре: немає висипів, болю чи здуття в животі перезбудження, поступово збільшуйте кількість обраного вами продукту.
- Якщо у дитини з’явилися ознаки харчової алергії – відмовтеся від продукту на кілька тижнів і подивіться, чи зникнуть симптоми.
Тому запишіть розмовне сторіз або створіть допис про ваше харчування у період грудного вигодовування у ваших соціальних мережах. Розкажіть про міфи грудного вигодовування, з якими вам довелось “зустрітись” під час власного досвіду грудного вигодовування та те, яким було ваше харчування.
Нагадаємо, що раніше ТСН.ua закликав мам розповісти про досвід годування грудьми: пересічні українки та популярні блогерки розповідають власні історії грудного вигодовування.
Читайте також:
- Грудне вигодовування не протипоказане дітям матерів, інфікованих SARS-CoV-2
- Грудне вигодовування: про тріщини, режим годування і якість грудного молока
- Раціон мами, що годує: що їсти під час грудного вигодовування
- Грудне вигодовування: міфи, від яких варто позбутися
- Грудне вигодовування: факти і міфи