Без газу не буде виборів

На межі зриву проведення дострокових парламентських виборів у селі Малий Ключів на Прикарпатті.

На межі зриву проведення дострокових парламентських виборів у селі Малий Ключів на Прикарпатті.

Цю ідею селян цілковито підтримав і сільський голова. Окружком він уже сповістив про це. Бойкот виборів - єдина можливість врешті отримати газ, розповіли у селі.

Вісім тисяч гривень заплатили Слободяни два роки тому, аби підвести до свого обійстя газ. Малій Ключів у цих краях почали газифікувати першим. Однак нині він - єдиний, де люди досі палять дровами. 

Чотири роки тому на підведення газу до села з держбюджету надійшло 200 тисяч гривень, ще майже півмільйона зібрали люди, щоб під’єднати до труби свої хати. 65 із них за цей час померли, так і не дочекавшись газу.

До газу - рукою сягнути. Залишилося повернути кран на розподільчій станції. От тільки вона у сусідньому селі, а тамтешні люди зробити цього не дають. Каменем спотикання стали 66 гектарів землі. До 1954 року вони належали сусідньому селу Печеніжин. Коли тут створили колгосп, їх віддали Малому Ключеву. Вони й досі йому юридично належать. 

Печеніженці ж вирішили відновити історичну справедливість. Вони вимагають у малоключівців повернути батьківські землі і навіть мають кілька судових рішень на свою користь. А що їх ніхто не поспішає виконувати - вдалися до ультиматуму.

Мовою ультиматумів услід за ними заговорили і малоключівці. Погрожують не пустити першого вересня дітей до школи і зірвати вибори. Районні чиновники досі у конфлікт не втручалися. Тепер обіцяють гроші на перенесення газорозподільника. Можливо, встигнуть ще до зими.

ВідеоБуде газ - будуть вибори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: