Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без горілки, сигарет, а з харчами і побутовою хімією: як працюють нові правила перетину КПВВ в Станиці Луганській

Уряд ухвалив правила 20 листопада.

Нові правила перетину КПВВ для жителів окупованих територій уряд затвердив 20 листопада. Відтепер їм заборонено ввозити товари з акцизом так званих "ЛНР" і "ДНР". Ні горілку, ні цигарки перевозити вже не можна, готівки з окупованих територій можна взяти 50 тисяч гривень, на окуповану повернути 20. Крім того, учням від 14 років дозволять їздити в школи з окупованих територій без батьків.

Як працюють нові правила в Станиці Луганській, у сюжеті ТСН.19:30.

В окупований Луганськ мешканці везуть все - від тортів та цукерок до домашніх капців. Туди тягнуть харчі, побутову хімію, одяг, вироби з пластмаси. 

Тітка Валя перепочиває, на її візках - десятки люстр, які замовили з Луганська. За її словами, на референдум не ходила, "бандерівців" уже не боїться, і хоче, щоб все було як раніше."У нас тут свій бізнес був до війни, а тепер у нас його нема. Ми працювали, ремонти робили, а тепер у нас нічого нема", - каже вона.

Водій автобуса Валерій щодня возить людей до мосту через Сіверський Донець. Усіх пасажирів шофер для себе поділив на дві категорії: одні їдуть по пенсію, другі – по товари.

Відео Жителям окупованих територій відтепер не можна ввозити товари з акцизом "ЛДНР"

Тобто ні горілку, ні цигарки перевозити уже не можна, готівки з окупованих територій можна взяти 50 тисяч гривень, на окуповану повернути 20 тисяч. А ще школярам з 14 років дозволять їздити в школи з окупованих територій без батьків. Як працюють нові правила - у Станиці Луганській дізнавалась ТСН.  

Жителям окупованих територій відтепер не можна ввозити товари з акцизом "ЛДНР"

Нові правила обмежують ввезення з окупованих територій товарів, погоджуються прикордонники, але полегшують життя родин зі школярами. "Дитина, яка навчається на контрольованій території, може їздити без батьків за умови пред'явлення документу, що посвідчує навчання у навчальному закладі на контрольованій території України", - каже пресофіцерка Лисичанського прикордонного загону Неллі Доценко.

Голова ОБСЄ Мирослав Лайчак каже, що розведення військ зменшило кількість обстрілів і вже зараз на різних рівнях домовляються про нові зони розведення на фронті.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний.

Залиште свій коментар

Вибір редакції