Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без хеппі-енду: у Львові підтвердили страшний діагноз хлопчика з "сірої" зони в АТО

Три дні поспіль ТСН розповідала про найяскравіші враження в житті цієї дитини.

Маленькому Михайлові Серебрянському встановили остаточний діагноз, заради якого родина з самотньої матері з двома дітьми вперше вибралася з Луганщини та здолала шлях через усю країну. Це стало можливим після того, як про допомогу хворому хлопчику попросив у соцмережах відомий військовий із позивним «Санта», йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Підсумковий вердикт лікарів був невтішним для матері та самого Михайлика – він ніколи більше не зможе ходити через прогресуючу м’язову дистрофію Дюшена. Зупинити її неможливо, але можна полегшити стан хлопчика – придбати йому новий більш зручний візочок, щоденно проводити дихальну гімнастику та обов’язково влаштовувати прогулянки на свіжому повітрі. Щоб виконати всі рекомендації Тетяні де-факто треба з ранку до ночі займатися лише Мишком, але ж іще є Анюта, господарство, а помічників у «сірій» зоні катма.

Відео Шлях через всю країну та невтішний діагноз: лікарі обстежили Мишка Серебрянського із "сірої зони"

Проте жінка переконана, що з усім упорається. Психолог пояснює це тим, що Тетяна ще не до кінця розуміє ситуацію, тому їй просто потрібен час. Вона вважає, що умови в селі у«сірій» зоні цілком нормальні для життя – є садок, школа і пошта. «Я шукала, довго шукала, знайшла хату, купила. Більше нікуди не хочу», - пояснює вона. Попри всі перестороги лікарів, Тетяна не готова виїжджати з сірої зони, хоч для Мишка це може обернутися катастрофою, якої він ще не відчуває. «Я подумаю, але не обіцяю», - менш категорична Тетяна на вокзалі перед початком зворотної дороги на Луганщину.

Як уже повідомлялося, український військовий Володимир Регеша, відомий за позивним «Санта», готовий пожертвувати своїм орденом в обмін на забезпечення медичної допомоги 9-річному хлопчику з «сірої» зони – території між позиціями ЗСУ та бойовиків у зоні АТО. Його пропозиція отримала великий відгук серед волонтерів і простих українців, котрі почали допомагати злиденній родині з Донбасу. У Львові для сім’ї надав житло реабілітаційний центр «Джерело», який і викликався провести безкоштовне обстеження. Наступного ранку гостей із Луганщини повели до великого торговельного центру на дитячі атракціони та шопінг. Один із мережевих магазинів зголосився безкоштовно вдягнути всю родину, а потім маленьким Михайлу та Ганні дозволили обрати собі подарунки в крамниці з іграшками – дівчинка взяла ляльку, а хлопчик обрав омріяного робота.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська 

Залиште свій коментар

Вибір редакції