Без масок, рукавиць і дотримання дистанції: у Львові на дільницях виявили порушення карантинних заходів

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Без масок, рукавиць і дотримання дистанції: у Львові на дільницях виявили порушення карантинних заходів

У Сокільниках черга з виборців, фото / Ярина Капітан, Facebook

Температуру на входах вимірюють хаотично.

Сьогодні, 25 жовтня, спостерігачі Комітету виборців України зафіксували порушення карантинних норм, зокерма, у Львові. На дільницях №461897 та 461896 помітили черги. Там виборці не всюди дотримуються розмітки, чим і порушують соціальну дистанцію.

Про це повідомили в КВУ.

Порушниками бувають і самі члени комісії. На дільниці №462028 дехто з представників комісії був без масок, також не носили рукавиці, або одягали їх неправильно. Хаотично вимірювали і температуру виборцям на вході.

У одній зі шкіл Львова, що слугує виборчою дільницею, на усіх присутніх був лише один антисептик та не дотримана дистанція.

У селі Сокільники, що межує зі Львовом, теж виявили організаційні проблеми на дільниці. Журналістка Ярина Капітан на своїй сторінці у Facebook оприлюднила фото з чималою чергою перед голосуванням. 

"І хто там казав, що черг не буде? Частина просто розвертається і йде геть. Вистоять найстійкіші", - написала Ярина Капітан.

І хто там казав, що черг не буде? Частина просто розвертається і йде геть. Вистоять найстійкіші

Опубліковано Yaryna Kapitan Неділя, 25 жовтня 2020 р.

Нагадаємо, чинний міський голова Львова Андрій Садовий прийшов на виборчу дільницю голосувати із закордонним паспортом. Утім, членкиня виборчої комісії не видала бюлетенів меру, сказавши, що це незаконно.

Наступна публікація