"Без несподіванок": Лікарі повідомили, що стан здоров'я побитого Балуха стабільно важкий

"Без несподіванок": Лікарі повідомили, що стан здоров'я побитого Балуха стабільно важкий

Чоловік досі залишається без свідомості. 

Колишній бранець Кремля Володимир Балух, якого після побиття 8 вересня шпиталізували, досі перебуває у важкому стані. Лікарі зазначають, що для його реабілітації потрібно більше часу.

Про це повідомила народна депутатка Ірина Геращенко на своїй Facebook-сторінці. 

"Від лікарів В. Балуха: "Стан здоров’я стабільно важкий, без несподіванок. Треба час. Все, що потрібно є. Під контролем!", — йдеться в дописі. Нижче у коментарях Геращенко зазначила, що Балух досі залишається без свідомості. 

Нагадаємо:

  • Колишнього бранця Кремля Володимира Балуха вночі 8 вересня побили. Його знайшли лише вранці. 
  • Балуха госпіталізували з травмами з ПКіВ "Гідропарк". У нього зникли мобільний телефон та банківська картка.
  • Йому зробили операцію на головному мозку із видалення гематоми. Після операції він перебуває у реанімації київської лікарні у медикаментозному сні. Інформація про зламану руку і ключицю не підтвердилася. 
  • За словами друзів Балуха, 7 вересня, у річницю звільнення з російського полону, чоловік разом із колишніми бранцями святкував рік на волі. У ресторані в Балуха нібито виникла суперечка з російськомовною компанією саме через мову. Соратники припускають, що ці люди і могли здійснити на нього напад.

    Відео Побиття Балуха: стан колишнього політв'язня Кремля залишається тяжким

    Стан колишнього політв'язня Кремля Володимира Балуха залишається тяжким. Він після операції перебуває в реанімації київської лікарні у медикаментозному сні. Про це розповів його друг, теж звільнений з російського полону торік Олег Сенцов. 7-го вересня вони разом святкували річницю на волі. А коли розійшлися, Балуха жорстоко побили у столичному Гідропарку. Там його непритомним помітила випадкова перехожа. За інформацією Сенцова, Балуху зробили операцію на головному мозку із видалення гематоми. Інформація про зламану руку і ключицю не підтвердилася. Втім, травма голови потребуватиме подальшої серйозної реабілітації.

    Побиття Балуха: стан колишнього політв'язня Кремля залишається тяжким

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів