Без пластику: напої в українському McDonald’s наливатимуть в екоскляночки

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Каву, лимонади та шейки у McDonald’s продаватимуть у паперових горнятках.

McDonald’s в Україні відмовляється від використання пластикових скляночок, у яких продаються холодні напої. Як альтернативу в компанії обрали - паперові горнятка. Таке рішення ухвалили, щоб подбати про планету, і зменшити споживання пластику на 10 тонн щомісяця.

Про це повідомили на офіційній сторінці McDonald’s в Україні.

"Мало насолоджуватися красою планети. Потрібно піклуватися про неї! Саме тому ми відмовляємося від пластянок, в яких подавали холодні напої. Відтепер тільки паперові", – йдеться у повідомлені.

The Village повідомляє, що паперові скляночки буде виробляти одна із фінських компаній одноразового посуду і пакування виключно для мережі McDonald's. Ця компанія відкрила свій завод на території України цьогоріч. До 2025 року в ресторанах фастфуду планують повноцінно перейти на екологічні та переробні упаковки для усієї продукції.

Зазначимо, що мережа ресторанів McDonald's в Україні налічує 93 ресторани у 20 містах. Перший заклад McDonald's в Україні було відкрито 24 травня 1997 року Києві. 

Нагадаємо, нещодавно у McDonald's виник мовний скандал, пов'язаний із нібито небажанням компанії обслуговувати відвідувачів російською мовою. Усі подробиці інциденту читайте за посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції