Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без світла і води може залишитися санаторій на Житомирщині, де живуть сотні переселенців

Без світла і води може залишитися санаторій на Житомирщині, де живуть сотні переселенців

Власники санаторію запевняють, що суми, яку платять мешканці, недостатньо до погашення комунальних послуг.

На Житомирщині санаторій "Тетерів", де мешкають більше, ніж півтори сотні переселенців зі Сходу відключили від електрики. Енергетики кажуть, санаторій заборгував 650 тисяч грн. Переселенці переконують, що платять вчасно. Керівництво санаторію запевняє, борги зростають через різницю у тарифах, переселенці платять як населення, тоді як санаторій змушений сплачувати за електроенергію як юридична особа, йдеться в ТСН.12.00. 

Жінки з дітьми кілька годин сиділи під колесами "УАЗика", на якому приїхали електрики. Вони відключили світло у санаторії, де мешкає 67 сімей переселенців зі Сходу. Просто неба організували польову кухню. Найважче мамам з грудними малюками. Таких тут десятеро.

Керівники житомирського обленерго, які приїхали через скандал, запевняють, у них борг 652 тисячі грн. За останні кілька місяців з цієї суми не отримали жодної копійки.

Люди кажуть - за спожите сплачують на рахунок дирекції санаторію. Там запевняють, що проблема у різниці в тарифах. Мовляв, переселенці платять за тарифами для населення, а санаторій вже як підприємство.

"Якщо люди платять 57 копійок, то ми платимо майже 2 грн за кіловат. За два роки накопичилася така сума боргів за електроенергію, я вже не кажу за воду, каналізацію", - каже представник санаторію Григорій Криворучко.

Ситуацію могли б вирішити встановивши лічильники і оформивши особові рахунки на кожну сім'ю. Однак витрати на це ні санаторій, ні енергетики оплачувати не хочуть.

Після з'ясування стосунків і блокування енергетиків світло ввімкнули. Електрики і їхні керівники поїхали. І світло в санаторії знову відімкнули.

Відео На Житомирщині санаторій з переселенцями відключили від електрики

Залиште свій коментар

Вибір редакції