Без тестів та ізоляції: Туреччина назвала дату скасування обмежень для українських туристів

Без тестів та ізоляції: Туреччина назвала дату скасування обмежень для українських туристів

Фото: pixabay.com

Українці зможуть відпочити влітку у Туреччині.

Туреччина прийматиме українців без проходження ними самоізоляції та тестування. Дотримуватися потрібно буде туристам норм безпеки авіаперевізників. Це стане можливим від 1 липня.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій після зустрічі з послом Туреччини Ягмуром Ахметом Гюльдере.

Водночас, пасажирам будуть пропонувати проходити тест на коронавірус, у разі виявлення підвищеної температури під час температурного скринінгу перед посадкою.

Зокрема, від 1 липня відновити рейси до Туреччини готові авіакомпанії Azur Air Ukraine, SkyUp, Turkish Airlines, Pegasus Airlines та Windrose.

До слова, днями в Туреччині в 42 з 81 провінції запровадили "масковий режим", який передбачає обов’язкове носіння засобу захисту у всіх громадських місцях. В країні фіксують зростання кількості хворих коронавірусом після того, як була відновлена робота кафе, ресторанів, спортзалів, парків, пляжів та музеїв, а також міжміські обмеження на поїздки.  

Нагадаємо, від 15 червня Україна відновила міжнародні пасажирські авіаперевезення, які було призупинено у березні через пандемію коронавірусу.

Українські турагенти заохочують людей планувати літні відпустки

Українські турагенти заохочують людей планувати літні відпустки

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
2019
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація