Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Без серйозних травм. У Дніпрі після падіння з 10-го поверху вижила дворічна дівчинка

Дитину врятували сусіди та перехожі.

У Дніпрі дворічна дівчинка, яка залишилась вдома сама, зірвалася з десятого поверху. Рятувати її кинулися і сусіди, і перехожі. Дитина дивом вижила, і навіть не зазнала серйозних травм. Мати ж з'явилася лише тоді, коли малеча вже була у безпеці.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

"Ручки висіли внизу вже, де бетон. Це страшний крик був! Висить дитинка маленька на балконі, голенька повністю - ручки, ніжки", - згадує свідок.

Моторошний крик дитини згори почули люди, коли йшли на роботу. На найвищому поверсі дворічна Діана вже ледве трималася за перила балкону. Туди на крики дитини - на десятий поверх - люди бігли звідусіль. Хтось ніс сокиру, щоб відчинити двері. І врешті вдалося потрапити в оселю, де над прірвою висіла мала. Сусіди вибили двері в квартиру, де була дитина, один з чоловіків кинувся всередину і вхопив дівчинку. Він тримав з усіх сил, та вона вислизнула.

"Ручки обриваються. І вона падає на дев'ятий поверх. Підхоплюється вона, знову кричить криком. Ніжки задирає. І хоче знову з балкона!", - каже свідок.

"Її десять ангелів-охоронців кинули мені на балкон", - говорить сусідка Юлія Коваль.

Дитину врятувало те, що вона впала на дроти для сушіння білизни.

"Я не знаю, за що вона трималася!".

Юлія навіть не одразу зрозуміла, що дитина висить вже унизу - на її власному балконі.

"Всі намагалися зробити все, щоб її врятувати! Вони забігли сюди і вже тримали її на руках. Я слідом за ними", - згадує Юлія Коваль.

ВідеоУ Дніпрі дворічна дівчинка вижила, випавши з 10-го поверху

Дивовижний порятунок. У Дніпрі дворічна дівчинка, яка залишилась вдома сама, зірвалася з десятого поверху. Рятувати її кинулися і сусіди, і перехожі. Дівчинка дивом вижила, і навіть не отримала суттєвих травм. Мати ж з'явилася лише тоді, коли малеча вже була у безпеці.

У Дніпрі дворічна дівчинка вижила, випавши з 10-го поверху

На місце сусіди викликали "швидку". Лікарі в Діани пошкоджень не виявили. Мати з'явилася вже тоді, коли уся рятувальна операція завершилася.

"Мама пішла до лікарні за довідкою. В цей час дитинка прокинулася, відкрила балкон, вилізла на балкон і перекинулась через нього", - говорить речник ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

У будинку Діана з батьками живе недавно: родина винаймає тут житло. Цілком благопролучна, кажуть сусіди. Після інциденту батьки із Діаною вдома, але двері ТСН не відчиняють.

Тим часом після падіння малої жителі будинку перевіряють усі вікна та двері у власних квартирах. Замки, переконуються, - надійні.

"Це коштувало 500 гривень. Зате закрили і все. Навіть коли старші діти залишаються вдома, все одно закривають. Он як високо. Я сама боюся туди виходити", - каже мешканка будинку.

Щодо батьків дивом врятованої дівчинки - їх таки покарають. У поліції склали протокол за невиконання батьківських обов'язків - їм загрожує штраф. А ще з ними працюватимуть соціальні служби.

Надзвичайники ж прагнуть зустрітися з сусідом, який з усіх сил боровся за життя дитини. Хоч сам він не розуміє, чим вихвалятися. Його хочуть нагородити за відчайдушний вчинок.

Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції