Без знання української у міліціонери більше не візьмуть

Рішенням Верховної ради "Закон про міліцію" зазнав змін.

Верховна рада прийняла законопроект про внесення змін до закону "Про міліцію", що передбачає низку додаткових вимог для майбутніх правоохоронців.

Згідно з проектом закону, на службу до міліції відтепер приймаються на контрактній основі громадяни України, які досягли 18-річного віку (крім випадків, встановлених законодавством), мають повну середню освіту, володіють державною мовою, здатні за своїми особистими, діловими і моральними якостями, фізичною підготовкою та станом здоров'я 'я виконувати покладені на міліцію завдання. При прийомі на службу в міліцію може бути встановлено випробування на термін до одного року.

Призовники не підлягають прийняттю на службу в міліцію, крім осіб, які приймаються на навчання до вищих навчальних закладів МВС.

Нагадаємо, в кінці січня 2011 року в ЗМІ оприлюднили відеозапис, на якому інспектор одеської ДАІ при виконанні службових обов'язків відмовився спілкуватися державною мовою з водієм, якого зупинив. Під час розмови старший сержант ДАІ Олександр Швець заявив: "Не розумію тєлячью мову". Пізніше його було звільнено. Його працевлаштували головним механіком одного з підприємтсв на Одещині.

Читайте також:

Одеського даїшника звільнили за "тєлячью мову"

Одеський даїшник на питання українською: "Нє понімаю тєлячью мову" (відео)

Водій замість прав показав даїшникам член (відео)

ВідеоОдеський даїшник на питання українською: "Нє понімаю тєлячью мову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: