"Бездипломний" Кислинський в СБУ відповідає за освіту

Екс-міністр оборони Анатолій Гриценко закликав президента негайно звільнити скандального заступника глави СБУ Андрія Кислинського.

Заступник глави СБУ Андрій Кислинський, якого звинуватили у наявності фіктивного диплому про вищу освіту, курирує у відомстві питання підбору кадрів та освіти.

"Не всі знають, що в Службі Кислинський відповідає за сферу освіти, за підготовку для СБУ професійних кадрів. Важко проводити аналогії і розмірковувати, як мала б вчинити нормальна, чесна людина на місці Кислинського", - заявив голова парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони Анатолій Гриценко.

На думку Гриценко, Кислинський усвідомлено вчинив обман та фальсифікацію під час прийняття його на державну службу.

"На місці президента я не роздумував більше жодної хвилини, і Кислинський вилетів би з державного крісла з відповідною правовою оцінкою його незаконного вчинку", - зауважив Гриценко.

Він закликав главу СБУ Валентина Наливайченка невідкладно внести подання главі державі на звільнення Кислинського.

Нагадаємо, в архіві Національного університету ім. Тараса Шевченка, де нібито вчився Кислинський, відповіли, що такого студента у них не було.

Журналісти відвідали університет з метою провести розслідування - жоден з викладачів і можливих однокурсників не зміг пригадати студента Кислинського. Сам Кислинський в інтерв'ю відмовився згадувати свої студентські роки.

Читайте також:

Москаль порадив Кислинському зареєструватися в "Контакті"

У базі даних Міносвіти немає диплома заступника голови СБУ

Луценко натякнув, що в керівництва СБУ немає вищої освіти

Москаль: заступник голови СБУ в 90-ті працював сутенером

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: