Бездомні в Україні зможуть вибирати президента, вставши на облік

Бездомні зможуть проголосувати на виборах, якщо зареєструються у пунктах обліку.

Бездомні України зможуть проголосувати на виборах президента країни, зареєструвавшись у пунктах обліку бездомних. Таких по країні відкрито дванадцять.

Найбільшу активність зараз виявляють бездомні в Одесі. Як повідомив директор Одеського обласного центру з обліку бездомних Станіслав Чеканов, "на сьогоднішній день зареєстровано близько 700 осіб", "на попередніх парламентських виборах 2007 року в Україні проголосувало 2 тисячі громадян без постійного місця проживання".

За українським законодавством, до бездомних відносяться не тільки волоцюги, а й люди, які просто не мають у паспорті штампу про реєстрацію в місцевих органах самоврядування. За інформацією Мінпраці, більшу частину безпритульних становлять особи, які вийшли з місць позбавлення волі, випускники інтернатів і люди, які позбулися житла, прострочивши виплати по кредиту. Всього в Україні, за низкою даних, два мільйони бездомних - вагома частина електорату.

Нагадаємо, Комітет виборців України виключає можливість масового підкупу виборціву першому турі голосування і вважає, що основний підкуп буде перенесено на другий тур.

Читайте також:

Комітет виборців: масовий підкуп на виборах почнеться в другому турі

БЮТ позачергово скличе Раду, щоб заборонити голосувати вдома

ПР звинувачує кандидатів в президенти від влади у підкупі виборців

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: