Безпечне купання: як не підхопити хворобу в річці чи на морі. Інфографіка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перед тим, як вирушити купатися, дослухайтеся до кількох порад.

Літо! Сонце! Пляж! Ми так довго чекали на це. Так, тільки не потрібно  стрімголов бігти купатися. Перш, ніж іти на пляж, дізнайтеся, чи безпечний він і чого варто остерігатися, бо у воді існує безліч бактерій, які хочуть потрапити до вашого організму.

Проте, якщо підійти до вибору місця для купання з усією серйозністю, вивчити офіційно відкриті пляжі з постійним контролем води, то чому б і не ризикнути? Але перед тим, як вирушити туди купатися, дослухайтеся до кількох порад.

Безпечне купання_інфографіка
ТСН.ua

Загалом, якщо ви хочете охолодитися під час спеки, для цього достатньо просто облитися водою з пляшки або постояти під душем, який є на всіх обладнаних пляжах. Але утримайтеся від купання у воді, температура якої не перевищує 18 градусів, щоб не застудити сечовий міхур і не отримати цистит. З ослабленим після зими імунітетом це дуже легко. Але якщо вже так трапилося, тримайте в своїй аптечці таблетки для лікування циститу.

http://uronefron.com.ua

Інша справа – морська солона вода. У ній міститься безліч таких корисних мікроелементів, як йод, кальцій, калій, кремній, натрій, магній, марганець, фосфор, залізо, нікель, мідь, миш'як, кисень, азот, неон і гелій. Їх ми вбираємо через пори і капіляри на шкірі.

Насичена мінералами і солями шкіра стає пружною і еластичною, а її набряклість при цьому зменшується. Така вода змиває з поверхні шкіри мікроби, зайвий жир, відлущує верхній роговий шар тощо.

Тож купайтеся на здоров'я. Тільки пам'ятайте, що плавати краще через 1,5-2 години після їжі і тільки в тверезому стані. Заходьте у воду винятково в спеціально відведених для цього місцях і краще в компанії з кимось.

Залиште свій коментар

Вибір редакції