Безпека волосся: експерти розповіли, що робити аби воно не випадало

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Причиною випадіння волосся можуть стати вікові зміни, стрес, хвороби та навіть опалювальний сезон. 

Випадіння волосся – фізіологічний процес, що знайомий більшості людей, але іноді це може обернутися серйозною проблемою. Про це розповіли в ефірі "Сніданку з 1+1".

Причин випадіння волосся може бути безліч, кажуть експерти. Від гормональних змін в організмі людини до сильного стресу, неправильного харчування, перенесених хвороб або хронічних захворювань. Іноді надмірне випадіння волосся – це привід звернутися до лікаря.

"Ви можете не бачити випадання як такого, але протягом кількох років ви помічаєте, що ваш хвіст, він став тоншим, що волосся рідшають, що з'являються залисини на скронях, відповідно теж величезна кількості діагнозів може бути і необхідне комплексне лікування", - зазначає експерт.

Серед факторів, що можуть призвести до випадіння волосся також занадто сухе повітря у приміщенні під час опалення і різка зміна температур. Тому не забувайте вдягати шапку, коли виходите на вулицю восени та взимку, та ховайте волосся, коли відвідуєте баню чи сауну. 

Нагадаємо, 24 жовтня повідомлялося, що південнокорейські вчені виявили, що чоловіки, які працюють понаднормово, удвічі частіше страждають облисінням

Відео Які причини випадіння волосся та як з цим боротися - трихолог Денис Прокопович

Випадіння волосся – актуальна проблема і для жінок, і для чоловіків. Які причини випадіння волосся та, як з цим боротись знає наш експерт – трихолог Денис Прокопович.

Які причини випадіння волосся та як з цим боротися - трихолог Денис Прокопович

Залиште свій коментар

Вибір редакції