Безсмертний не піде на вибори

Роман Безсмертний попросив не включати його у виборчі списки від "Нашої України" на дострокових парламентських виборах.

В'ячеслав Кириленко
razom.org.ua
Кириленко думає, що політичну долю Безсмертного вирішить з'їзд партії.

Роман Безсмертний попросив політраду партії “Наша Україна” не включати його у виборчий список.

На це лідер партії В'ячеслав Кириленко зауважив, що присутність Безсмертного в списку вирішуватиме “не Безсмертний особисто, а з’їзд партії”.

Сам Безсмертний повідомив, що не має наміру залишати НСНУ. “Я не збираюся йти з партії”, - сказав він, додавши, що лишається членом її президії.
 
“Революцій від Безсмертного ні в плані ведення передвиборчої кампанії, ні у внутрішньопартійному плані не буде, - наголосив політик у своєму сьогоднішньому виступі, - Навпаки, нам потрібно об’єднувати зусилля заради перемоги. Тим самим ми відродимо вплив партії і зміцнимо позиції президента”.

Сьогодні ж Безсмертного було за його власним бажанням звільнено з посади голови політвиконкому партії НСНУ. За відповідне рішення проголосували 112 членів політради. 

Безсмертного звільнили з посади в результаті другого голосування. Під час першого голосування з цього питання за таку пропозицію проголосували лише 72 члени політради. Для прийняття відповідного рішення необхідні 103 голоси членів політради. 

В заключному слові Безсмертний закликав однопартійців не сприймати його рішення піти з посади голови виконкому як демарш. “Для мене посада ніколи не була привілеєм, лише - роботою. Своєю основною задачею я бачив входження Віктора Балоги на посаду голови політради партії, а згодом – В’ячеслава Кириленка на посаду голови партії. І мені здається, це завдання я виконав непогано”, - відзначив Безсмертний.

Роман Безсмертний
razom.org.ua
Безсмертний, скоріш за все, не піде до нового парламенту.

За повідомленням прес-служби партії, головою виконкому "Нашої України" був обраний Олег Гуменюк. “Я працюю в цій команді з 2002 року. Я погоджуся на будь-яку роботу, яку вона мені доручить. Разом ми будемо розбудовувати партію, іти на вибори і перемагати”, - сказав Гуменюк, виступаючи перед однопартійцями.

За інформацією видання РБК-Україна, яке посилається на представника НУ Петра Порошенка, призначити Гуменюка на посаду порекомендував лідер "Нашої України" Кириленко.

Політрада "Нашої України" також прийняла рішення, згідно з яким з'їзд партії відбудеться 2 серпня. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: