Безсмертний обіцяє чистки в лавах "нашоукраїнців"

Роман Безсмертний хоче знати, скільки членів партії "Наша Україна" залишилось сьогодні і хто готовий ставати до роботи.

Виконуючий обов’язки голови виконкому "Народного Союзу "Наша Україна" Роман Безсмертний заявляє про намір провести перереєстрацію членів партії.

Про це він сказав на нараді голів виконкомів НСНУ, повідомила прес-служба партії.

"Створилося чимало нових рухів, з’явилося чимало нових лідерів - це нормальний процес. Але люди повинні визначатися, вони там, чи тут. Я завжди був проти "надутих" цифр, тому нам потрібно знати, скільки членів партії "Наша Україна" у нас є сьогодні і хто готовий ставати до роботи", - сказав Безсмертний.

Він також повідомив про створення робочої групи з напрацювання змін до статуту і запропонував надати свої пропозиції.

Крім того, за словами Безсмертного, НСНУ має "змінити свою форму спілкування з виборцями".

"Якщо не будуть запроваджені відкриті списки, тоді до нас повністю повернеться мажоритарна система. Відкриті списки дають можливість визначити в регіоні тих людей, до яких є народна довіра", - сказав він.

У свою чергу заступник голови Центрального виконкому Віра Ульянченко сказала, що про "Нашу Україну" останнім часом "багато говорять, і це хороший знак".

"Ми сильні тим, що в партії не бояться говорити. Це означає, що партія жива і в ній відбуваються нормальні демократичні процеси", - зазначила вона.

Також під час засідання було зазначено, що рішення VI з’їзду є легітимними окрім тих, що стосуються виключення з ради партії сімох депутатів.

Безсмертний також повідомив, що скоро відновить свою роботу сайт razom.org.ua.

"Партія, яка народилася на Майдані, не може не мати дискусій, адже у суперечках часто народжувалася істина. І майданчиком для партійної дискусії стане об’єднавчий домен Razom", - зазначив Безсмертний.

Як відомо, Безсмертний сьогодні оголосив про повернення в НСНУ. Безсмертний вийшов з партії в лютому 2008 року разом з ще п'ятьма членами НСНУ, заявивши, що в партії наступили "серйозні, необоротні, негативні тенденції". За кілька днів до цього партію покинув Віктор Балога.

Читайте також:

Безсмертний повернувся у "Нашу Україну"

З партії Ющенка піде ще один депутат

Ольга Герасим'юк готова вийти з "Нашої України"

Ющенко не керує "Нашою Україною": в нього є "вічна" професія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: