Безсмертний подав на Раду в суд

Роман Безсмертний просить Печерський районний суд Києва зобов'язати Верховну раду видати йому належним чином оформлену трудову книжку.

Заступник глави Секретаріату президента Роман Безсмертний просить Печерський районний суд Києва зобов'язати апарат Верховної ради, його керівника Валентина Зайчука й голову парламенту Олександра Мороза видати йому належним чином оформлену трудову книжку.

Про це повідомила прес-служба партії "Народний Союз Наша Україна".

Безсмертний
Роман Безсмертний шукає правду в суді

У своєму позові Безсмертний просить суд визнати протиправною бездіяльність апарату, його керівника й Мороза щодо незабезпечення своєчасної видачі йому трудової книжки.

Безсмертний зазначає, що 18 квітня він написав заяву про вихід зі складу фракції блоку "Наша Україна", 30 травня цю заяву було зареєстровано в апараті Ради, а 2 червня з'їзд достроково припинив його депутатські повноваження у зв'язку з виходом із фракції.

7 червня він звернувся до апарату Ради з вимогою видати йому трудову книжку, але працівники апарату необґрунтовано, зазначає Безсмертний, відмовилися видати її з належним оформленням.

Замість цього 8 червня Безсмертному видали трудову книжку, але без внесення запису про дострокове припинення повноважень.

У зв'язку з цим Безсмертний вважає, що такі дії працівників апарату суперечать Кодексу законів про працю і грубо порушують його трудові права, а також конституційні права людини й громадянина.

На його думку, Мороз несе особисту відповідальність за неналежну роботу апарату.

Як повідомлялося, 11 червня заступник глави Секретаріату Роман Безсмертний повернув Верховній раді 20 тис. гривень депутатських виплат, які нараховувалися, незважаючи на заяву про припинення повноважень.

4 квітня президент Віктор Ющенко призначив Романа Безсмертного заступником глави Секретаріату Президента.

До цього Безсмертний був депутатом фракції Блоку "Наша Україна" у Верховній Раді.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: