Безсмертний повертається в партію Ющенка

Раніше Безсмертний посідав посаду голови виконкому НСНУ, від якої відмовився в липні 2007 року, вважаючи, що суміщати ці посади неможливо.

Президент Віктор Ющенко, який є головою і політичним лідером партії "Народний союз "Наша Україна", провів засідання президії партії.

За інформацією прес-служби президента, Ющенко заявив, що зараз партія потребує сміливих, чітких кроків для оновлення. "Сьогоднішня президія - це базова точка, з якою ми повинні почати очищення", - сказав він.

Крім цього, президент окреслив ряд організаційних кроків для партії, серед яких - обрання нових голови центрального виконавчого комітету (зараз в.о. голови виконкому - Олександр Ропотенко) і голови ради НСНУ (посада вакантна). Віктор Ющенко також запропонував збільшити склад президії до 21 особи (зараз його членами є 14 осіб).

Член президії НСНУ, народний депутат Ксенія Ляпіна ("Наша Україна - Народна Самооборона") заявила, що засідання було необхідне для того, щоб Віктор Ющенко "взяв палицю і роботу виконавчих органів партії нарешті було запущено".

При цьому вона підкреслила, що зустріч президента з членами партії не пов'язана з підготовкою до яких-небудь виборів.

"На засіданні президії ми домовилися призначити в.о. голови виконкому Романа Безсмертного (заступник глави секретаріату президента), оскільки він знає партію як свої п'ять пальців", - повідомила пані Ляпіна.

Нагадаємо, Безсмертний раніше посідав посаду голови виконкому НСНУ, від якої відмовився в липні 2007 року. "Зараз я є заступником глави Секретаріату президента і вважаю, що суміщати ці посади неможливо", - заявляв він тоді.

Нагадаємо, Безсмертний вже рік не є членом партії, оскільки вийшов з неї в лютому 2008 року разом з ще п'ятьма членами НСНУ, заявивши, що в партії наступили "серйозні, необоротні, негативні тенденції".

Читайте також:

Луценко готовий "підібрати" депутатів, яких "вижене" Ющенко

Колишній соратник Ющенка створив власну партію

У лідера фракції НУ-НС відберуть депутатський мандат

Янукович відмовляється свідчити у справі отруєння Ющенка
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: