Безсмертний пророкує Ющенку посаду прем’єра

Безсмертний вважає, що після дострокових виборів до ВР Віктор Ющенко може претендувати на роль глави уряду.

Голова Центрального виконавчого комітету партії “Наша Україна” Роман Безсмертний не виключає, що президент України Віктор Ющенко може обійняти посаду прем’єр-міністра після дострокових парламентських виборів.

Таку думку він висловив в інтерв’ю Інтернет-виданню “Главком”.

Зокрема, на запитання, чи може чинний президент обійняти посаду глави уряду, найближчим часом, у разі перемоги на виборах президента України Віктора Януковича, політик зауважив, що не про це не йдеться.

“Будуть нові парламентські вибори, буде нова коаліція, буде новий прем’єр. Це лише питання часу”, - зауважив Безсмертний.

За його словами, Ющенко абсолютно спокійно сприйняв результат першого туру виборів. “Він розуміє, що цінності, які він ніс, є затребуваними, впадати у відчай – невірно, є над чим працювати, є з ким працювати. Плюс він достатньо молодий за віком, як для політика”, - зауважив Безсмертний.

Він вважає, що сьогодні партії необхідно готуватися до місцевих виборів, брати участь у передвиборчій кампанії, проводити своїх людей в ради, обирати мерами, потім готуватись до виборів в парламент, де вони можуть отримати достатнє представництво.

“Я бачу в найближчі роки Віктора Андрійовича прем’єр-міністром. Протверезіння в суспільстві настане, і це буде підвалинами для його чергового політичного росту”, - підкреслив Безсмертний.

Читайте також: 

Москаль вважає Ющенка брудно агонізуючим політичним трупом

Луценко: Ющенко гарантував Кучмі недоторканість

Ющенко на прощання роздав більше 350 орденів і медалей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: