Безсмертний проти ВР - де правда?

Роман Безсмертний заявляє про відмову відділу кадрів Верховної ради видати йому трудову книжку. Прес-служба ВР стверджує, що депутат її і не просив.

Прес-служба Верховної ради України інформує, що до управління кадрів апарату ВР у квітні – на початку червня 2007 року не надходило заяв та усних звернень від народного депутата Романа Безсмертного про видачу йому трудової книжки.

Як повідомили УНІАН у прес-службі ВР, у четвер, 7 червня, засоби масової інформації розповсюдили заяву Р. Безсмертного про неможливість отримати свою трудову книжку в апараті Верховної ради України.

Перша відповідна заява була зареєстрована у апараті парламенту 7 червня поточного року у другій половині дня, йдеться у повідомленні. 

Безсмертний
Роман Безсмертний не може знайти спільну мову з коаліцією. (Фото: razom.org.ua)

Кошти на здійснення депутатських повноважень - так звані "депутатські", які не є зарплатою, за квітень-травень поточного року на підставі особистої заяви  Безсмертного від 31 липня 2006 року були перераховані народному депутату на рахунок (заява щодо призупинення перерахувань коштів не надходила). 

Як повідомляє офіційний сат Нашої України, Роман Безсмертний підтвердив наявність даних коштів у розмірі 20 тисяч гривень на своєму рахунку і висловив з цього приводу здивування - за його словами, він не перевіряв стан даного банківського рахунку останні два місяці і був упевнений, що він не поповнювався, оскільки Безсмертний склав депутатські повноваження. Сама ж зарплата, за словами політика, на рахунок не надходила.

Екс-депутат пообіцяв повернути 20 тисяч Верховній раді і закликав своїх колег перевірити рахунки, "щоб уникнути шантажу з боку нелегітимної Верховної Ради та її нелегітимного спікера."

Як повідомляв УНІАН, 7 червня колишній лідер фракції Нашої України заявив, що йому у Верховній раді не віддають трудову книжку, і побіцяв звернутися з цього приводу до суду.

Сьогодні, 8 червня, голова ВР V скликання Олександр Мороз заявив, що Роман Безсмертний ні до кого не звертався у парламенті про видачу йому трудової книжки. За словами Мороза, проведено службове розслідування і встановлено, що «ні до кого Роман Безсмертний не звертався з пропозиціями про видачу йому трудової книжки».

Сьогодні ж депутат наголосив, що заяву про складання депутатських повноважень написав ще 18 квітня, а 7 червня на ім’я керівника Апарату ВР Валентина Зайчука було зареєстровано лист з проханням видати йому трудову книжку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: