Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Між прихильниками СРСР та українськими активістами відбулися сутички.

Сьогодні в центрі Запоріжжя біля мерії відбулася бійка між учасниками акції "Безсмертний полк" і українськими активістами.

Про це повідомляє видання 061.ua.

Деякі люди принесли заборонену тоталітарну символіку, зокрема, прапори СРСР. Також вони увімкнули записи радянських пісень. Це обурило активістів: вони вимагали прибрати заборонену символіку. Тим часом кілька активістів принесли на акцію іронічно оформлені портрети - з героями серіалу "Гра престолів" у радянській формі. 

Одним із організаторів акції "Безсмертний полк" є Костянтин Мамросенко. У ЗМІ повідомляли, що ця людина відома захопленням Харківської ОДА у 2014 році разом з сепаратистами. Ще один куратор - колишній заступник міського голови Олександра Сіна, екс-керівник міської організації "Партії регіонів" Андрій Іванов, який минулого судився за повернення вулицям комуністичних назв.

Згодом учасників прорадянської акції бійці Нацгвардії взяли у кільце.

Сьогодні акція "Безсмертний полк", проведення якої пов'язують із Кремлем, запланована і в Києві. Кількасот активістів збираються охороняти порядок в столиці, щоб попередити можливі провокації від сепаратистів. Також на вулиці вийде 7000 правоохоронців.

Відео День пам'яті та примирення відзначили в Україні без парадів та святкувань

Залиште свій коментар

Вибір редакції