Безвізовий режим з ЄС очікує Україну за три роки

Комітет парламентської співпраці України з ЄС пообіцяв введення безвізового режиму для українських громадян з 2012 року.

Комітет з питань парламентського співробітництва України з ЄС, засідання якого проходило у середу в Брюсселі, ухвалив рішення про прискорення усіх процедур для встановлення безвізового режиму з ЄС для громадян України. Про це повідомив заступник голови української частини комітету, народний депутат від ПР, Анатолій Кінах.

За словами Кінаха, орієнтовно безвізовий режим може бути встановлено у 2012 році.

"Зараз на нас очікує перехідний період, під час якого сторони домовились створювати максимально сприятливі умови для українських громадян в отримання віз, спростити процедуру отримання віз, протидіяти бюрократичним перешкодам", – зазначив він.

Кінах також повідомив, що учасники засідання прийняли рішення максимально активізувати підготовку угоди про асоційоване членство та умов для створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

"Вирішення цих питань, так само, як і питання безвізового режиму, залежатиме від політичної стабільності в Україні, узгоджених дій структур влади в процесі незворотної інтеграції України в європейський політичний і економічний простір на взаємовигідних умовах", – зазначив він.

Як повідомлялося раніше, віце-президент Єврокомісії Гюнтер Ферхойген пообіцяв безвізовий режим для України, як тільки Київ виконає усі вимоги з безпеки кордонів. Він уточнив, що йдеться перш за все про співпрацю в прикордонних пунктах і впровадженні відповідної системи технічного контролю. Також Ферхойген зазначив, що ЄК готова надати Україні технічну допомогу для впровадження відповідних технічних стандартів безпеки на кордоні.

Читайте також:

Євросоюз готовий скасувати візи для українців

Українці, які побували у США, не повертаються в Україну

Україна повинна вимагати безвізовий режим з ЄС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: