Безвізовий режим із ЄС "включатиметься" в неділю протягом трьох годин

Країни Євросоюзу запроваджуватимуть безвіз для України згідно своїх часових поясів.

Дипломати назвали перші вісім країн ЄС, які почнуть впускати українців без віз. Ними стануть Греція, Кіпр, Болгарія, Румунія, Литва, Латвія, Естонія і Фінляндія, повідомляє УНІАН.

Як стало відомо журналістам з джерел у дипломатичних колах, країни ЄС та інші учасники Шенгенської зони протягом ночі 11 червня будуть впроваджувати безвізовий режим для громадян України поетапно – відповідно до свого часового поясу. Одночасно з настанням неділі за київським часом українцям відкриються двері країн, котрі перебувають у тому самому часовому поясі.

ВідеоЧерез святкування відкриття безвізу у Києві перекриють декілька вулиць

На годину пізніше, о 1:01 за Києвом, стартує безвізовий режим із більшістю країн Європи. Це Австрія, Андорра, Ватикан, Італія, Мальта, Федеративна Республіка Німеччина, Королівство Норвегія, Польща, Сан-Марино, Словаччина, Словенія, Угорщина, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарська Конфедерація, Князівство Монако, Ліхтенштейн, Велике Герцогство Люксембург, Королівство Бельгія, Королівство Данія, Королівство Іспанія, Королівство Нідерланди, Королівство Швеція.

Ще дві держави долучаться до прийому українців за новими правилами пізніше. Так, о 2:01 за київським часом безвіз почне діяти для Португалії, а о 3:01 те саме станеться в Ісландії.

Безвіз в одній картинці, інфографіка
ТСН.ua

Залиште свій коментар