Цинізм окупантів зашкалює: у мешканців Маріуполя відбирають вже не тільки квартири

Цинізм окупантів зашкалює: у мешканців Маріуполя відбирають вже не тільки квартири

Фото: Скріншот

Окупанти добралися до гаражних кооперативів, які продають за 400 тисяч рублів.

Російські окупанти продовжують незаконно продавати майно українців в тимчасово захопленому Маріуполі. Цього разу вони добралися до гаражів.

Про це повідомили в Маріупольській міськраді.

“Загарбникам замало відібрати “безхазяйні” квартири жителів міста. Тепер вони взялися за гаражі. Зокрема, одна з так званих "рієлторок" зняла відео з одного з гаражних кооперативів”, — розповіли в міськраді.

У відео “рієлторка” демонструє та розповідає про зруйновані окупантами гаражні споруди, деякі з яких після бомбардувань армії РФ вціліли. 

“Кооператив займає велику територію та налічує близько 500 одиниць гаражів. Поки ви дивитеся на їхній стан, я розповім про фінансові моменти. Членський внесок становить п’ять тисяч рублів на рік. Ці гроші необхідні для відновлення та підтримки кооперативу. Вартість гарного, цілого гаража — орієнтовно 400 тисяч рублів (120 тисяч гривень, — ред.)”, — розповіла так звана “рієлторка”.

Нагадаємо, що Росія застосовувала навмисну "тактику голоду" під час 85-денної облоги Маріуполя на початку 2022 року. Такі дії прирівнюються до воєнного злочину.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація