Бійка у Київраді: Довгий обізвав нардепа Куликова "рідким чмом"

Під час засідання Київради секретар Олесь Довгий побився з народним депутатом від НУ-НС Кирилом Куликовим.

У Київраді сталася бійка між народним депутатом Кирилом Куликовим та секретарем Київради Олесем Довгим.

За даними очевидців, їх розборонили інші депутати. Довгого вивели із зали, але за кілька хвилин він повернувся і пояснив причину того, що сталося.

"Я готовий терпіти скільки завгодно неповагу цього неповажного чоловіка до мене. Але я ніколи не пробачу неповагу до старших людей", - заявив Довгий.

"Цей чоловік своїми чорними руками наважується підійти і взяти книжку мого діда - рідке невиховане чмо дозволило собі прочитати його рядки", - додав він.

"Пане Куликов, інформую вас, що ваша депутатська недоторканість колись закінчиться. Я буду пробачати вам будь-яке хамство щодо мене, але ніхто ні тут, ні там, наверху, ні з громади Києва не пробачить вам те, що ви користуєтеся своїм статусом депутата і недоторканість приймаєте як уседозволеність", - наголосив секретар Київради.

Довгий сказав, "ви можете подавати на мене в суди скільки завгодно, але я дочекаюся, коли у вас не буде недоторканості, і буду подавати на вас до суду від імені свого діда, поки не виграю".

"Хам і негідник! Марш звідси, щоб я вас не бачив", - викрикнув він.

Коли Куликов вийшов із сесійної зали, Довгий сказав, що бійки як такої і не було: "Оце насєкомоє вийшло і схопило мене за галстук, але ми не билися, бо там є картонка, за яку він боїться вийти".

Це вже не перша сутичка Довгого та Куликова. Восени минулого року під час обговорення питання про діяльність Київського зоопарку Довгий вигнав нардепа із сесійної зали. "Геть із сесійного залу, щоб не видно було ні вас, ні вашої ноги!" - кричав тоді Довгий.

А перед цим бійка у Київраді виникла між депутатами від Блоку Черновецького та Олесем Довгим з одного боку і представниками Блоку Кличка з іншого - депутати не змогли поділити президію. Віталій Кличко поскаржився, що цивілізованих методів боротьби з командою мера у нього не залишилося - тільки "брати за вухо і силою усувати "хлоп'ят".

Читайте також:

Кличко пригрозив повідривати вуха "хлоп'ятам Черновецького"

Дочку Черновецького пограбували в Парижі на 4,5 мільйона євро

У Київраді соратники Черновецького намагались побити Віталія Кличка

Довгий вигнав з Київради народного депутата Куликова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: