Бійка в Київраді

Через намагання депутатів від фракцій БЮТ, ПР і Блоку Кличка, заблокувати трибуну в Київраді, в сесійній залі виникла бійка.

Олесь Довгий
УНІАН
Секретар Київради Олесь Довгий.
Депутати фракцій БЮТ, Партії регіонів та Блоку Віталія Кличка спробували заблокувати роботу сесії Київради.

Як передає кореспондент УНІАН, під час завершення наповнення порядку денного лідери фракцій БЮТ – Тетяна Меліхова, Кличка – Віталій Кличко, а також депутати цих фракцій разом із депутатами Партії регіонів заблокували трибуну Київради.

Секретар міськради Олесь Довгий закликав їх зайняти свої місця і не заважати проводити сесію. Водночас, він звернувся до охорони з тим, щоб вона перебувала ближче до сесійної зали та, в разі потреби, швидко відреагувала на можливі провокації в залі. Однак депутати, які блокували трибуну, не розійшлися на свої місця.

Довгий запропонував голосувати питання, внесені з голосу на початку сьогоднішнього засідання. За кілька хвилин після початку голосування в залі зчинилася бійка між кількома депутатами.

Довгий звернувся до працівників міліції, що перебувають у сесійній залі, припинити "фізичну провокацію, влаштовану депутатами БЮТ". Він наголосив, що сесія буде проходити відповідно до регламенту, і всі питання будуть вирішуватися виключно шляхом волевиявлення депутатів, а не шляхом фізичних потасовок.

Після цього частина депутатів вийшла в кулуари, а секретар Київради закликав депутатів продовжити свою роботу в залі.

Раніше представники фракцій БЮТ, ПР і Блоку Кличка в Київраді відмовилися брати участь у роботі її сьогоднішньої сесії через можливі земельні порушення.

Лідер фракції БЮТ Тетяна Меліхова повідомила, що бійка у сесійній залі виникла через те, що депутати від опозиції виявили факт того, що в голосуванні була задіяна картка депутата, відсутнього на засіданні.

Водночас, Меліхова не назвала прізвища цього депутата. "Те, що зараз відбулося, не означає, що провокуються якісь бійки. Ми пройшлись по рядах і подивились, які картки голосуються без депутатів. Ми просимо депутатів голосувати лише особистими картками. Других вимог у нас немає", - підкреслила представниця БЮТ.

За її словами, опозиційні до нинішньої влади Києва депутати слідкуватимуть за цим до закінчення засідання сесії.

Вона також зазначила, що депутати від БЮТ, а також інших фракцій, які сьогодні виступають разом з ними, наполягатимуть на проведенні поіменної реєстрації всіх присутніх депутатів Київради та відслідковуватимуть, хто приймає участь у прийнятті рішень щодо роздачі земель у Києві.

ВідеоБійка в Київраді

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: