Біль у горлі, застуда та грип. Як зміцнити імунітет своєї родини, щоб не захворіти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Багатьох недугів можна уникнути, якщо потурбуватися про зміцнення імунітету.

Протягом осінньо-зимового періоду людський організм є надзвичайно вразливим до хвороб. ГРВІ, застуди, грип тощо –  деякі з цих недугів можуть бути щонайменше неприємними, а щонайбільше – мати довгострокові наслідки.  

https://mamovediya.com.ua

Однак багатьох з них можна уникнути, якщо потурбуватися про зміцнення імунітету. Адже саме імунна система знезаражує чужорідні клітини, різноманітні інфекції та віруси, а згодом руйнує їх. Як підтримувати імунітет родини восени та взимку – дивіться в інфографіці:

лізак_інфографіка
ТСН.ua

Багато людей у холодну пору року також скаржаться на біль у горлі. Він виникає з різних причин, серед яких тютюновий дим, сухе повітря, алергія, бактерії та віруси. Найпоширенішими захворюваннями горла є фарингіти та тонзиліти.

Біль в горлі лікують лікарськими препаратами, до складу яких входить фермент білкової структури лізоцим. Зазвичай до нього додають й антисептик-це робить ліки надзвичайно ефективними.  

Уникнути захворювань горла у холодну пору року також реально. Для цього лікарі радять більше гуляти на свіжому повітрі, інколи дихати з відкритим ротом, щоранку пити прохолодну воду (й поступово знижувати її температуру) та в міру їсти морозиво.

ВідеоЩо може стати причиною болю в горлі та як його лікувати. Поради лікаря

Найбільш розповсюджені захворювання горла – це фарингіт та тонзиліт. Проте, це далеко не повний список.  Дитячий імунолог вищої категорії, завідуюча педіатричним відділенням медичного центру Наталія Бравістова розповіла, що ще може спровокувати біль у горлі, а також дала декілька корисних порад, як із цим болем справлятися.

Що може стати причиною болю в горлі та як його лікувати. Поради лікаря

Залиште свій коментар

Вибір редакції